• image
 • image
 • image

פורץ רכבים במרכז

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במרכז

 • צוותים מיומנים
  מרכז הארץ

image

לשירות 24/7 במרכז
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים פורץ רכבים במרכז?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בפורץ רכבים, אלפי לקוחות מרוצים במרכז

image

המלצות Kandi Locks פורץ רכבים במרכז

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - פורץ רכבים במרכז

הסיטואציה בה מגיעים לרכב ומגלים כי אין אפשרות להיכנס פנימה, בהחלט יכולה להיות מאוד מתסכלת ולא נעימה שכן היא מתרחשת בזמן בו אנו צריכים להגיע למקום מסוים ובין רגע התוכניות משתבשות מקצה לקצה ומשביתות אותנו לצד הרכב החסר שימוש, אך אין מה להיכנס למרה שחורה וכל מה שתצטרכו לעשות, הוא להזמין פורץ רכבים במרכז אשר יגיע אליכם באופן מידי ויפתור עבורכם את הבעיה ויחזיר אתכם בחזרה אל סדר היום שלכם ללא עיכוב מיותר או נזק לרכב. אחד הדברים החשובים שחייבים לבדוק כאשר מזמינים פורץ רכבים במרכז הוא האם הוא עבר הכשרה מקצועית והאם הוא מחזיק בכל האישורים כולל תעודת יושר מהמשטרה אשר מבטיחה כי הוא אכן פורץ מנעולים במרכז אמין ומקצועי וללא עבר פלילי אשר יבצע עבודה איכותית, לשביעות רצון הלקוח וללא גרימת נזק הנובע מחוסר ניסיון או מקצועיות. פורץ רכבים במרכז יגיע עד אליכם תוך זמן קצר מרגע שיחת הטלפון וברשותו מעבדה ניידת עם כל המכשור המקצועי הדרוש לטיפול בבעיה מכל סוג שהיא ויבצע את הפריצה לרכב ובמידת הצורך אף יבצע החלפת מנעול במרכז לרכב במידה ומדובר במנעול תקול שאי אפשר לתקנו. 

תמונות מהתקנות אחרונות במרכז

המקרים בהם צריך לפנות אל פורץ רכבים במרכז

נהוג לחשוב כי מנעולן מקצועי במרכז תפקידו לטפל בבעיות מנעולים בבתי מגורים ומשרדים, אך חלק בלתי נפרד מתפקידו הוא טיפול בבעיות אשר נוצרות במנעולי רכבים והגעה לפתרון במינימום זמן ובמקסימום איכות ויעילות, במטרה להחזיר את הלקוח לשגרת היום שלו ללא בזבוז זמן מיותר. קיימות סיבות רבות בהן נפנה אל פורץ רכבים במרכז כאשר השכיחות מתוכן הן:

 1. איבוד או גניבת מפתח הרכב – במקרים בהם מפתח הרכב אבד או שחלילה נגנב ואין אפשרות להיכנס לתוך הרכב ולגשת אל הציוד האישי אשר נמצא בתוכו מחשש שהוא ייגנב, נפנה אל פורץ רכבים במרכז, אשר יגיע במהירות ויעזור לנו בפתיחת הרכב וביצוע החלפת מנעול במרכז ובכך להקדים את גנב המפתחות, שמא ישתמש בהם לצורך גניבת הרכב ובתוכו הציוד יקר הערך.

 2. השחתת מנעול הרכב עקב ניסיון פריצה כושל – רבים המקרים בהם עברייני רכוש מנסים לפרוץ רכבים במטרה לגנוב אותם או את הרכוש הנמצא בתוכם והם אינם בוחלים באמצעים לצורך פריצת האוטו. כתוצאה מכך הם גורמים נזק רב למנעול הרכב תוך כדי ניסיונות הפריצה ובמידה שניסיון הפריצה נכשל הם מותירים את הרכב עם נזק רב שאינו מאפשר את פתיחת הרכב ובמקרה כזה נזעיק פורץ רכבים במרכז, אשר יגיע תוך פרק זמן קצר ויבצע החלפת מנעול במרכז, כך שניתן יהיה להיכנס אל הרכב בבטחה.

 3. דלת הרכב תקולה – ישנם מקרים בהם דלת הרכב תקולה עקב בעיה מכנית במערכת הנעילה או מכה שהדלת קיבלה מרכב אחר שהתנגש בה במגרש החניה בזמן שלא נכחתם במקום או מכל סיבה אחרת שיכולה להתרחש. במקרים כאלה ולאחר שביצעתם ניסיונות לפתוח את הדלת אשר לא צלחות היטב, פונים לעזרת פורץ רכבים במרכז אשר יגיע וינסה ולפתור את הבעיה ולהבין את המקור שלה ולאחר אבחון קצר יבצע את העבודה היטב תוך הפגנת יכולות מקצועיות גבוהות הנובעות מניסיונו הרב בתחום וזאת על מנת להחזיר לכשירות את הרכב כדי שתוכלו להשתמש בו לצרכים השונים.

 4. בעיה במכסה המנוע – לעיתים קיימת בעיה בנעילת מכסה המנוע אשר אינו מאפשר פתיחה שלו וגישה אל מנוע הרכב ובכך מונע טיפול אפשרי למנוע הרכב על כל חלקיו דבר העלול לסכנה ממשית תפקוד המנוע והנוסעים בו. לכן נדרשת התערבות של פורץ דלתות במרכז, אשר בפעולה פשוטה יצליח לתפעל את הבעיה בנעילת מכסה המנוע ולבצע תיקון של המנעול ובמידת הצורך לבצע החלפת מנעול במרכז.

עלויות פריצה לרכב במרכז

תהליך פריצת רכב באמצעות פורץ רכבים במרכז, לרוב יהיה קצר ולא מסובך ומחירו יהיה בהתאם ויעלה בין 200-300 ₪ בממוצע, אך ככל שהפריצה תהיה מסובכת יותר והפרוצדורה תימשך זמן רב ותצריך התערבות של מגוון שיטות פריצה וכלים מקצועיים מגוונים, עלות הפריצה תהיה גבוהה יותר ויכולה אף להגיע לממוצע של 700-800 ₪. בנוסף, במידה ומיקום הרכב יהיה במקום מרוחק אשר דורש נסיעה ממושכת על מנת להגיע אליו, הדבר ישפיע על עלות הפריצה כמו גם השעה שבו הזמנתם פורץ רכבים במרכז, שכן אם מדובר בשעות הלילה המאוחרות ולא בשעות הבוקר, תאלצו לשלם תוספת למחיר הפריצה. 

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.