• image
 • image
 • image

פורץ רכבים בגדרה

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בגדרה

 • צוות מיומן
  בגדרה

image

לשירות 24/7 בגדרה
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

פורץ רכבים מומלץ בגדרה?

image

שירות 24/7 בגדרה והסביבה!

מקצועיות וניסיון בפורץ רכבים, אלפי לקוחות מרוצים בגדרה

image

המלצות Kandi Locks פורץ רכבים בגדרה

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - פורץ רכבים בגדרה

כאשר אנו משתמשים בכלי רכב אנו חשופים לתקלות אשר נגרמות כתוצאה משחיקה של חלקים לאורך זמן. אחת הבעיות הנפוצות ברכבים היא במערכת הנעילה כאשר נוצרים מצבים בהן לא ניתן לפתוח את הדלת ולהיכנס אל תוך הרכב ויש צורך להזמין פורץ רכבים בגדרה אשר יגיע למיקום המדויק של הרכב ויסייע לנו בפריצת הדלת על מנת שנוכל להיכנס פנימה ולנסוע לאן שתכננו מבלי לאבד זמן יקר. אחד הדברים החשובים כאשר אנו מזמינים פורץ רכבים בגדרה היא לוודא כי הוא מנעולן בגדרה אשר מגיע לכל מקום בו נהיה בין אם בחניה בבית, בעבודה או בכל מקום אחר בו הרכב נמצא וכמו כן, נברר האם הוא זמין בכל שעות היממה ובכל יום שנצטרך שכן במידה ונוצרת בעיה כאשר אנו נוסעים ברכב בשעות הלילה נהיה חייבים פורץ רכבים בגדרה אשר יגיע באופן מידי ויפרוץ את הדלת של הרכב על מנת שנוכל לחזור הביתה ולא להיתקע כל הלילה בחוץ. המצב שבו מגיעים לרכב ומגלים כי ישנה בעיה ולא ניתן לפתוח את הדלת הוא מצב מאוד קשה ומתיש אשר מונע מאתנו הגעה אל פגישה, עבודה, אירוע, מפגש חברתי, קניות או כל מקום אחר אליו אנו חייבים להגיע באופן מידי ומכאן התסכול הגדול אשר מתלווה לסיטואציה אשר בהחלט אינה נעימה לכל אחד. פורץ מנעולים בגדרה יודע בדיוק מה אתם מרגישים באותו הרגע ולכן הוא יגיע כמה שיותר מהר למקום ויסייע בפריצת הרכב על מנת להמשיך בשגרת היום ולהימנע מעיכובים מיותרים. מומלץ מאוד לוודא כי איש המקצוע שתזמינו הינו מנעולן מוסמך בגדרה אשר יראה לכם שיש לו אישור מגורמי האכיפה אשר מתיר לו לעסוק בתפקיד פורץ רכבים בגדרה וכי אין שום דופי בהתנהלותו ולא מדובר באדם בעל עבר פלילי אשר אינו מוסמך לעסוק במקצוע כה רגיש.

תמונות מהתקנות אחרונות בגדרה

הסיטואציות בהן חובה לפנות אל פורץ רכבים בגדרה

כאשר אתם נתקעים מחוץ לרכב ביום חורף גשום, ביום קיץ לוהט או בכל יום אחר, אין בכלל מה להסס אלא לפנות אל פורץ רכבים בגדרה אשר יגיע ויפתור את הבעיה תוך כמה דקות בודדות וישחרר אתכם אל דרככם. מומלץ שלא לנסות לפרוץ בעצמכם את הרכב כי אתם עלולים ליצור נזק לדלת או למנעול אשר יוביל להוצאות כספיות גבוהות ולא נחוצות.

המצבים בהן נפנה אל פורץ דלתות בגדרה במטרה שיגיע באופן מידי הם:

 1. נזק בעקבות ניסיון פריצה – גניבת כלי רכב בישראל הינה נפוצה מאוד ומתרחשת בכל עיר בארץ. ישנם ניסיונות פריצה כושלים בהם הפורצים נתקלו במערכות הגנה עמידות והשתמשו בכוח רב ובכלי פריצה רבים אשר אמנם לא סייעו בפריצת הרכב, אך גרמו נזקים קשים למנעול עד כדי כך שלא ניתן להכניס את המפתח פנימה וכתוצאה מכך איך הרבה ברירות אלא לזמן פורץ רכבים בגדרה אשר יגיע למקום ורוב הסיכויים כי יבצע  החלפת מנעול בגדרה לרכב וכל מה שצריך על מנת להחזיר את הרכב לכשירות המרבית ואתכם להמשך יומכם בבטחה. 

 2. תקלה מכנית בדלת – אחת התקלות הנפוצות ביותר הינה תקלה מכנית ברכב אשר יכולה להתרחש כתוצאה משחיקה של מנגנון הנעילה של הרכב אשר בדומה לכל חלקים מכניים גם הוא נשחק עם הזמן ויש להחליפו באופן מידי עם היתקלות בסימני שחיקה של המנעול בעת הנעילה או הסיבוב של המפתח. כמו כן, גם מכה בדלת הרכב כתוצאה מהתנגשות עם רכב אחר בעת תאונת דרכים או במגרש החניה, עלולה לפגוע במערכת הנעילה של הרכב ולגרום לאי תגובה שלה. סיטואציות אלו מחייבות הגעה של פורץ רכבים בגדרה אשר יגיע ויאבחן את הבעיה וימליץ על דרכי פעולה בהתאם לנזק שנוצר. 

 3. גניבת מפתחות הרכב – כאשר מפתחות הרכב נגנבים בין אם זה מהתיק, מהבית, מהמשרד או מכל מקום אחר, אוטומטית הרכב נמצא בסכנה מידית לגניבה ולכן כאשר מתרחש אירוע של גניבת מפתחות הרכב, יש להזמין באופן מידי פורץ רכבים בגדרה אשר דבר ראשון יפרוץ את הרכב ויאפשר כניסה אליו בטרם הגנב יכנס לפעולה. דבר שני, הוא יבצע החלפת מנעול בגדרה לרכב יחד עם מפתחות חדשים אשר ימנעו כל ניסיון פריצה לרכב. 

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.