• image
 • image
 • image

פורץ מנעולים בצפון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בצפון

 • צוותים מיומנים
  צפון הארץ

image

לשירות 24/7 בצפון
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים פורץ מנעולים בצפון?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בפורץ מנעולים, אלפי לקוחות מרוצים בצפון

image

המלצות Kandi Locks פורץ מנעולים בצפון

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

פורץ מנעולים בצפון – הגנה לפני הכל

אחד הצרכים היותר חשובים בחיים שלנו הוא תחושת הביטחון וההגנה, במיוחד כאשר מדובר בסביבה הקרובה והביתית אשר מהווה עבורנו, המקום המוגן ביותר בעולם. המחשבה שמישהו יפרוץ את פתח ביתנו בשיטות מתוחכמות ויפלוש אל המרחב המוגן שלנו ללא ידיעתנו ולמעשה יעשה ככל העולה על רוחו וייקח מכל הבא ליד, מהווה את הפחד הכי גדול שלנו ומכאן הסיבה במיגון הכי חזק ואיכותי אשר ינטרל את פעולת הפורץ וימנע את כניסתו למרחב הפרטי שלנו. תפקידו של פורץ מנעולים בצפון הוא לדאוג לא רק לפריצת מנעולים מסיבות שונות אלא גם לספק עבורכם הגנה באמצעות החלפת מנעול פלדלת בצפון מיושן ופחות איכותי בדגם חדש המבוסס טכנולוגיה, אשר תגרום לפורץ לעבוד קשה במהלך הפריצה דבר אשר יוביל לרעשים חזקים בזמן הביצוע ולסיכול תכנית הפריצה. פורץ מנעולים בצפון הוא האיש שעומד ביניכם לבין ההגנה אותה חיפשתם לכם וליושבי ביתכם ויספק עבורכם, את מיטב המנעולים האיכותיים ביותר אשר עברו מבחני בטיחות והוכחו כיעילים ביותר כנגד פריצות. מנעולן מקצועי בצפון יידע לזהות את צרכי הלקוח ולהתאים להם את ההגנה האופטימלית, אשר תהפוך את המרחב הפרטי למבצר בלתי חדיר ולחלום הרע ביותר עבור כל פורץ.

תמונות מהתקנות אחרונות בצפון

קריטריונים לבחירת פורץ מנעולים בצפון

כאשר ברצוננו להזמין איש מקצוע לתיקון מכשיר חשמלי או כל בעיה אחרת אנו דואגים לבצע חיפוש קפדני, לקבל המלצות, לערוך השוואות ולהגיע למסקנות ולבחור את המתאים ביותר. רמת החשיבות עולה בכמה דרגות כאשר מעוניינים להזמין פורץ דלתות בצפון שכן תפקידו עוסק ישירות בביטחון שלנו ומכאן רמת החשיבות עולה בבחירת האדם המתאים. יש כמה קריטריונים שמומלץ לקחת בחשבון כאשר נבחר פורץ מנעולים בצפון והם:

 1. אמינות – אחת התכונות החשובות ביותר לבעל מקצוע בכלל ולמנעולן בפרט, הוא רמת האמינות שהוא משדר הן בשיחת הטלפון הראשונית וכמובן במהלך הביקור וביצוע העבודה. אמינותו של פורץ מנעולים בצפון תלויה בראש ובראשונה באיכות העבודה והמוצרים אותם הוא מספק. עליכם לוודא כי המוצרים מגיעים באריזה מקורית וסגורה ולא נלקחו מלקוח אחר. כמו כן מחיר העבודה צריך להיות בטווח המחירים הממוצע לאותה עבודה שהמנעולן ביצע כאשר כל חריגה משמעותית במחיר תצביע על רמת האמינות. 

 2. זמינות – כאשר נחפש פורץ מנעולים בצפון, נוודא את רמת הזמינות שלו בהגעה אלינו שכן החלפת צילינדר פלדלת בצפון לא מתרחשת רק ביום אלא גם בלילה ולכן נחפש מנעולן אשר זמין לכל שעות היממה ויסייע בפתרון כל בעיה. כמו כן אם נתקעתם מחוץ לדלת הבית או המכונית, אתם צריכים מנעולן מקצועי בצפון אשר יגיע אליכם באופן מידי ולא לאחר מספר שעות של המתנה ופגיעה בסדר היום. 

 3. הסמכה מקצועית – באופן כללי אין חובת הסמכה על מנת לעבוד במקצוע מנעולן וכל אדם אשר מחזיק במעט ידע טכני יכול לבצע את העבודה אך איכות העבודה ויעילותה תהיה שונה מאשר בעל מקצוע אשר מחזיק בתעודה מקצועית ועבר את כל המבחנים וההכשרות. כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים בצפון ודאו כי הוא מחזיק בהסמכה מקצועית ולפחות 5 שנות ניסיון במקצוע ובכך תהיו בטוחים שהעבודה תיעשה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר תוך שימוש במכשור הייעודי לעבודה אשר יוביל למינימום פגיעה בשטח העבודה. 

עלות שירות פורץ מנעולים בצפון

כיאה לענף שאינו ממוסד ואין עליו פיקוח ובקרה, המחירים יכולים להיקבע באופן שרירותי וללא כל היגיון מקצועי ולכן חשוב לעשות שיעורי בית ולדעת מתי המחיר שנדרשתם לשלם הוא הגיוני ומתי כדאי להתחיל לחשוד. עלות ביקור מנעולן בצפון נעה סביב 250 ₪ לזה יש להוסיף את עלות העבודה. כאשר מדובר בפריצת דלתות, טווח המחירים ינוע סביב 250-600 ₪ תלוי בסוג הדלת. בגין החלפת צילינדר, תאלצו לשלם בין 400-1000 ₪ בהתאם לסוג הדלת ומורכבות העבודה כלומר האם מדובר בדלת עץ, פלדלת וכדומה. בנוסף, פורץ מנעולים בצפון, יגבה עבור החלפת מנעול פלדלת בצפון, בממוצע בין 500-800 ₪ תלוי במנעול אותו נבחר וברמת ההגנה והטכנולוגיה שמצויה בו. אחד המקרים השכיחים בתחום המנעולנות הוא כאשר ישנו צורך בשירות של פורץ כספות בצפון וזאת לאחר ששכחתם את הקוד לכספת או כאשר ישנה תקלה מכנית במכשיר אשר מצריכים תיקון באופן מידי. שירות של פריצת כספת ביתית ינוע סביב 300 ₪.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.