• image
 • image
 • image

פורץ מנעולים

image
 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  למיידית

 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

פורץ מנעולים מומלץ קרוב אליך!

image

מידע מקצועי - פורץ מנעולים

לאבד את המפתח זה אחד מהחששות הכי גדולים של כל מי שיוצא מהבית ונועל אותו אחריו. בדרך כלל, גם כאשר קיים מפתח רזרבה או אפילו כשאתם מחזיקים בכמה מהם - הם מאוחסנים במגירה בתוך הדירה, כלומר שהם לא יכולים ממש לעזור לכם, בסיטואציה הלא נעימה, שבה אתם עומדים מול דלת נעולה ורק רוצים להיכנס כבר הביתה. פורץ מנעולים מיומן ומקצועי, הוא האדם לפנות אליו במצב כזה, גם אם זה קורה לכם באמצע הלילה ונדמה לכם שאתם חסרי אונים.

מה פורץ מנעולים עושה בפועל?

אנחנו ב KandiLocks מעסיקים אנשי מקצוע מיומנים, שכבר ראו והרגישו במו ידיהם את כל סוגי המנעולים. מנעולן חירום שזמין בכל שעה ובכל יום, הוא האדם הנכון לקרוא לו כשאתם בסיטואציה מלחיצה שכזו. המטרה שלכם ושלו היא אחת: להוציא אתכם מהמצב הלא נעים, במינימום של זמן וללא נזקים לציוד. בין אם מדובר בדלת של בית שאי אפשר לפתוח ובין אם זה דווקא הרכב שלכם, שנותר נעול ואתם אינכם יכולים להיכנס אליו- פורץ מנעולים יוכל לתת מענה מקצועי, מדויק ומהיר. 

כאשר מדובר בבעל מקצוע מנוסה, העבודה תתבצע במינימום של נזקים לדלת ובמרבית הפעמים ללא נזקים כלל. העבודה בפועל יכולה להשתנות מלקוח ללקוח ובהתאם לסיטואציה: זה יכול להיות מפתח שנתקע ואינו מאפשר את סיבוב הצילינדר, או אולי מפתח שאבד ואינכם מוצאים ומכאן שהדלת נותרת נעולה, כך או כך אנחנו ב KandiLock ערוכים ומוכנים לעבודה, בכל שעה ביום.

מחפשים שירות פורץ מנעולים מומלץ?

image

שירות פורץ מנעולים 24 /7 מיד אצלך!

המלצות Kandi Locks פורץ מנעולים

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

האם תמיד תצטרכו להחליף את כל הצילינדר?

כל קריאת שירות של מנעולן יכולה להעמיד אותו מול מצב חדש, שעמו לא התמודד בעבר, אולם אנחנו יכולים להגיד בביטחון שאנשי המקצוע שלנו הם מהמיומנים והמנוסים ביותר בישראל. הניסיון הרב הוא זה שמאפשר למנעולן המגיע לבית הלקוח לבצע פריצת דלת, לבחון את הבעיה מקרוב ולנסות למצוא פתרון הולם וחסכוני. הלקוח יכול להחליט בכוחות עצמו, האם הפתרון המהיר והיעיל יספיק לו, או שהוא מעדיף לפתור את התקלה בצורה הנרחבת שלה.

החלפת צילינדר לא בהכרח נדרשת, על מנת להתגבר על בעיה של מפתח תקוע או כזה ש"מועד לפורענות". כמובן שלכל דלת ניתן להחליף את הצילינדר ובכך "לאפס" אותה מחדש ולהשיב את מנגנון הנעילה שלה לחיים, אך אנו דוגלים בשקיפות מלאה כלפי הלקוח ובהבהרה כי ישנם פתרונות אחרים וזולים יותר, שעדיין עשויים לאפשר המשך שימוש בדלת. 

להציע חלופות ולהישאר הוגנים כלפי הלקוחות

אם שימון של הציר או של חור המנעול תספיק לזמן מה, המנעולן לא יחשוש להציע זאת ומלבד התשלום על שירות פורץ מנעולים אתם למעשה תחסכו כסף רב. עם זאת, כדאי לשקול היטב את החלופה המעט יקרה יותר של החלפת כל הצילינדר, בעיקר כאשר הדבר מבטיח לכם שקט ושלווה בעניין המפתח לזמן ארוך.

שמירה על הוגנות וכמובן הצעת שירות יעיל, מהיר ובמחירים נוחים, הם הדברים שאנו מטפחים במיוחדב KandiLocks והם הסיבה שהלקוחות חוזרים אלינו פעם אחר פעם. מסיבה זו, אנו בטוחים שההמלצות של המנעולנים שלנו המגיעים לבתי הלקוחות, מטרתן לשפר את איכות חייהם של הלקוחות עצמם ולמנוע מהם מצב דומה של חוסר אונים שכזה, בזמן אחר בחיים.

 

פורץ מנעולים בשטח :

מנעולן שזמין תמיד- למה זה חשוב?

אתם לא יכולים לדעת מתי בדיוק יקרה הרגע הזה, שהמחסור ביכולת להשתמש במפתח – עבור הבית או האוטו – תשתק אתכם לחלוטין מבחינת ניהול היום ו"תתקע" את המשך הלו"ז. בוודאי שלא תרצו שזה יקרה כשאתם עומדים ליד הרכב, רגע לפני נסיעה ארוכה ודחופה לישיבת עבודה חשובה. על אחת כמה וכמה לא תרצו שזה יקרה, אם דלת נעולה מפרידה בינכם ובין יקיריכם, שמצויים בבהלה בתוך בית נעול מבלי שתהיה להם יכולת לצאת.

מנעולן 24 יכול להגיע אליכם בכל יום במהלך השבוע, בבוקר או בערב, כולל בשבת – ולהפסיק את הבהלה שנוצרה, על ידי פתרון מהיר של הפלונטר. כאשר המנעולן זמין תמידית ומדובר באדם שאתם יכולים לסמוך עליו, תהיו בטוחים שהוא זה שיענה לכם הכי מהר ויגיע אליכם תוך זמן קצר. האנשים שלנו ב KandiLocks עובדים בכל הארץ ומעניקים פתרונות קצרי וארוכי טווח, על מנת לתת ללקוחות את ההרגשה שהם חשובים, כל אחד ואחד מהם.

טיפים לשירותי פורץ מנעולים

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.