• image
 • image
 • image

תיקון דלתות זכוכית

image
 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  למיידית

 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

תיקון דלתות זכוכית מומלץ קרוב אליך!

image

מידע מקצועי - תיקון דלתות זכוכית

דלת מזכוכית היא פריט עיצובי היוצר אווירה יפה ומפוארת. יחד עם זאת, דלתות זכוכית הן לרוב יותר פגיעות מאשר דלתות אחרות. 

מבין התקלות והבעיות שעלולות לקרות עם דלתות זכוכית ניתן למנות סדק או שבר, תקיעות בפתיחה ו/או סגירה,מחזיר דלת שאינו עובד כשורה, בעיה במנעול או בצירים וכד'.

אם וכאשר תצטרכו להזמין שירות תיקון דלתות זכוכית אנו בKandiLocks נשלח אליכם במיידי מנעולן 24 שעות ביממה, אמין ובמחירים תחרותיים ביותר.

השירותים שלנו :

אנו בKandiLocks מציעים מגוון רב של שירותי תיקון דלתות זכוכית: 

 • כיוון הדלת / כיוון מחזיר דלת רצפתי

 • החלפת מנעולים 

 • החלפת צילינדר

 • החלפת מחזיר דלת רצפתי

 • החלפת משאבה רצפתית

 • התקנת משאבה חדשה

 • החלפת אביזר מנגנון נעילה עליון

 • החלפת אביזר תחתון כולל צירים

 • הגבהה והרמה

 • פריצה

 • תיקון דלתות

 • תיקון מנגנון

 • מתקין דלתות

 • התקנת ידיות נעילה 

ממה מורכבת דלת זכוכית?

על דלת הזכוכית נמצאים צירים ומנעולים אשר מותקנים עליה על ידי פלטות מתכת מקבילות משני צידיה של  הדלת ומוצמדים אליה בעזרת ברגים. מרבית דלתות הזכוכית תפוסות בצירים תחתונים ועליונים המצויים בשתי הפינות של הדלת. הציר התחתון מוצמד אל מחזיר הדלת הרצפתי שמותקן בחור לרצפה. הציר העליון מותקן למשקוף או לתקרת גבס. 

מחפשים שירות תיקון דלתות זכוכית מומלץ?

image

שירות תיקון דלתות זכוכית 24 /7 מיד אצלך!

המלצות Kandi Locks תיקון דלתות זכוכית

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

כיוון דלת זכוכית

המשקל הרב של דלת זכוכית וכן רפיון האביזרים שלה- מנעולים, צירים וידיות גורמים לה לעיתים לצאת מאיזון ולתזוזה מכיוון הצירים. במקרה שכזה הדלת עלולה לשפשף את המשקוף או הרצפה. בכדי לטפל בבעיה יש להזמין שירות תיקון דלתות זכוכית הכולל את הכיוון של הדלת.

בעת כיוון דלת הזכוכית, יש תחילה להבחין היכן הדלת משתפשפת - האם בקיר או במשקוף. במידה ומדובר במשקוף יש להזיזה לצדדים ואם מדובר בריצפה יש צורך להרימה כלפי מעלה.

הגבהה של דלת זכוכית 

מרבית דלתות הזכוכית שוקעות עם הזמן כלפי מטה בשל משקלן הרב. בשונה מסוגי דלתות העשויות מחומרים אחרים, הגבהה של דלת זכוכית הינה פעולה מורכבת שדורשת מקצועיות רבה, דיוק, מיומנות ובאמצעות כלים מיוחדים. הגבהת הדלת בצורה שגויה עלולה לגרום נזק רב למחזיר הדלת ולעיתים אף עלולה לגרום לדלת להתנפץ. 

החלפת מחזיר רצפתי/ משאבה ריצפתית בדלת זכוכית

חלק גדול מתהליך תיקון דלת זכוכית מתייחס להחלפה או תיקון של מחזירי הדלת או למשאבה הרצפתית. צירה התחתון של דלת הזכוכית נמצא בדיוק על המחזיר ההידראולי הרצפתי אשר שקוע בחור ברצפה. 

תפקידו של המחזיר הרצפתי הוא לשמור על הדלת מפני טריקות חזקות ע"י כך שהוא מחזיר אותה באיטיות. מחזיר זה דורש תחזוקה אחת לתקופה.

החלפת מנעולים 

דלת זכוכית אינה מכילה בריחים כמו אלו הנמצאים בדלת פלדלת ועל כן רמת האבטחה שלה נמוכה יותר.

המנעולים של הדלת מוצמדים לזכוכית על ידי לחץ של פלטות מתכת. לעיתים, עקב שימוש תכוף, או מכה שקיבלה הדלת, המנעולים זזים ממקומם ועל כן יש לפתוח את פלטות המתכתו למקם את המנעולים במקומם.

תיקון דלתות זכוכית בשטח :

פריצת מנעול דלת זכוכית

המנעול בדלת זכוכית יותקן לרוב בתחתיתה או במרכז ליד הידית. במקרים של מנעול שעבר ניסיון פריצה, מנעול תקול או אובדן מפתח יש צורך לפרוץ את המנעול. הליך זה של תיקון דלת זכוכית דורש מיומנות וידע רב - על בעל המקצוע להכיר את כל חלקיו של המנעול בכדי שיוכל להבדיל היכן יש להפעיל לחץ והיכן הוא חייב להיזהר משבירת הזכוכית. חשוב ביותר להדגיש כי פריצת מנעול של דלת זכוכית היא הליך שמיועד למקצוענים בלבד.

הרמת דלת זכוכית

הרמה של דלת זכוכית תבוצע במקרים בהם הדלת נגררת ושורטת את הרצפה, כאשר הריצוף שקע,ריצוף לא ישר וכן במקרים בהם הריצוף הוחלף לחלוטין.  

תיקון דלתות זכוכית רק אצל המומחים

זקוקים לשירות תיקון דלתות זכוכית? יש להדגיש כי כי דלת זכוכית הינה רגישה בהרבה מאשר דלתות רגילות ועל כן  זה חשוב שתזמינו שירות מבעל מקצוע בעל ניסיון וידע רבים בהליך תיקון דלתות זכוכית.

אנו ב-KandiLocks נשמח לעמוד לרשותכם עם מענה שכזה. אנו נשלח אליכם מנעולן אשר יספק לכם שירות מקצועי, מיומן וזהיר.

עובדים מסביב לשעון

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן חירום, לצד כמובן מקצועיות, מיומנות, אמינות, ידע וניסיון הוא זמינותו. אנו  ב-KandiLocks מספקים שירותי תיקון דלתות זכוכית וכן מגוון רב של שירותים נוספים בכל שעות היממה, בכל יום בשבוע, וכן אפילו בשבתות וחגים ותוך התחייבות לזמן הגעה מהיר ככל שניתן. 

שאלות ותשובות

החברות המובילות בתחום המנעולים בישראל הם: מולטילוק (Mul-t lock), ייל (yale), רב בריח (Rav-Bariach), אלבא (ALBA), מגנום לוק (Magnum lock).
למרבית הצער, לא קיים מנעול שלא ניתן לפרוץ, ברגע שיש את הידע הנכון ואת הכלים המתאימים כל מנעול בסופו של יום ייפרץ.למרות זאת , בהחלט יש מנעולים המעכבים פריצה כגון: EVVA, AXIRA
בישראל קיימות כמה סוגים שונים של דלתות בגדלים וגבהים שונים המשפיעים על סוג הצילינדר וגודלו. בדרך כלל בדלתות פלדלת (דלתות ראשיות) הגודל הסטדרטי הוא 76 מ"מ "לא מרכזי" במידה ויש לכם דלת של חברת "שריונית חסם" זאת אומרת שגודל הצילינדר שלכם הוא 81 מ"מ או 86 מ"מ. במידה והתאמתם דלת מעוצבת אז כנראה שיש לכם צילינדר מותאם אישית לאותה הדלת. צילינדרים למחסנים, שערי ברזל, דלתות פנים, יהיו לרוב בגודל של 60 מ"מ.
כאשר המנעולן מגיע לביתכם מחובות להציג בפניכם את הצילינדר החדש בתוך האריזה על מנת להוכיח לכם שהצילידר אכן חדש.
צילינדר מולטילוק מגיע תמיד באריזה סגורה עם 5 מפתחות.
כן אנו ב-KandiLocks ממליצים על צילינדר MT5 מבית מולטילוק המשלב פלטפורמה מכנית לאבטחה רב שכבתית, טכנולוגיה מתקדמת עם בקרת מפתח מתקדמת.בצילינדר MT5 משולב אלמנטים ליצירת מנגנון נעילה כפולה או משולשת כדי לספק את הרמת האבטחה הגבוהה מבין כל הצילינדרים מבית מולטילוק ולמה:* טכנולוגיית הסיכה הטלסקופית החדשנית הופכת את הצילינדר ליעיל ואמין ביותר.* Alpha-Spring, אלמנט מיוחד הממוקם בקצה של המפתח, המפעיל עוד רמת אבטחה להגנה משופרת.* הפלוס הגדול של MT5 הוא מנגנון נעילה מוט צדדי, המתקשר עם הסיכות האופקיות המוסיף הגנה נוספת.
לא כדאי לשמן את צילינדר הדלת מכיוון שהצילינדר בנוי מסיכות ועל הסיכות מצטבר אבק וחול וכאשר משמנים האבק הופך לבוץ מה שתוקע את הסיכות הצילינדר דבר היכול לגרום לצילינדר לעבוד בצורה שגויה.
הצילינדר הינו חלק ממערכת הנעילה של הדלת המכונה גם המוח. כאשר אתם מכניסים את המפתח לצילינדר ומסובבים הצילידר מסובב את מערכת הנעילה (מנעול) הגורמת לדלת להנעל או להפתח.
ברוב הידיות ישנו בורג שתפקידו לנעול את הידיות על מערכת הנעילה. הכנס את הידיות למקומם השתמש במפתח אלן לרוב מספר 3 מ"מ לחזק את הבורג שתפקידו לנעול את הידיות ובכך תיפתר הבעיה.
אנו ב-KandiLocks ממליצים על מערכת LOCXIS החדשנית של רב בריח עם טכנולוגיית "סיכה צפה פעילה" המציבה רף אבטחה גבוה במיוחד.*הפלטפורמה של LOCXIS מאפשרת האבטחה הגבוהה המשתלבת בכל מערכות ה-Master Key וניתן להתקין אותה בנוחות בדלתות חדשות או קיימות.*טכנולוגיית LOCXIS מבית רב בריח מוגנת בפטנט עד 2030.
צילינדר של רב בריח מגיע באריזה סגורה עם 5 מפתחות.

טיפים ומידע מקצועי

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.