• image
 • image
 • image

פורץ דלתות בדרום

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בדרום

 • צוותים מיומנים
  דרום הארץ

image

לשירות 24/7 בדרום
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים פורץ דלתות בדרום?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בפורץ דלתות, אלפי לקוחות מרוצים בדרום

image

המלצות Kandi Locks פורץ דלתות בדרום

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - פורץ דלתות בדרום

רבים מכם נתקלו לפחות פעם אחת במהלך החיים, בחוסר אונים מוחלט מול דלת נעולה ללא יכולת לפתוח אותה ולעבור לצד השני. הסיבות לכך הן מגוונות ויכולות לנבוע מדלת תקולה, מפתח שנתקע בתוך המנעול, בעיה מכנית ועוד מגוון סיבות אשר פורץ דלתות בדרום יטפל בהן באופן מקצועי ואיכותי ללא גרימת נזק רציני לדלת בעת הפריצה שלה. פורץ מנעולים בדרום מקצועי ומיומן, ידע לזהות מיד את הבעיה בדלת כאשר יגיע למקום בין אם זה בבית מגורים, משרד, רכב וכדומה ולטפל בה בצורה זהירה ומדויקת. פורץ דלתות בדרום יספק לכם אמצעי מיגון עמידים ובעלי טכנולוגיה איכותית אשר יגנו עליכם מפני פורצים ותשמור על חיי המנעול למשך שנים רבות. 

צוותים מומלצים לפורץ דלתות בכל אזור הדרום

תמונות מהתקנות אחרונות בדרום

מתי נזעיק לעזרה פורץ דלתות בדרום?

הרגע הזה שבו עומדים בייאוש מול דלת שאינה נפתחת לאחר מס' ניסיונות שכשלו ותוך כדי מרגישים חוסר אונים שמתבטא בכעס רב הוא רגע שבו מרגישים שהזמן עוצר מלכת אך מתחלף באופטימיות זהירה כאשר מזמינים פורץ דלתות בדרום אשר מגיע לעזרה באופן מידי ובאמצעות כמה פעולות בסיסיות שמאפיינות מנעולן בדרום, הוא מצליח לאבחן את מקור הבעיה ולפרוץ את הדלת בהצלחה רבה. פורץ דלתות בדרום יבצע לאחר פעולת הפריצה, החלפת מנעול בדרום אשר יוביל לכך שהתקלה לא תחזור בשנית לפחות במהלך השנים הקרובות עד לשחיקת המנעול בשנית. פורץ דלתות בדרום, מומלץ שיחזיק בתעודות הסמכה להיותו פורץ דלתות בדרום וכי עבר את כל ההכשרות המקצועיות אשר הופכות אותו למומחה בתחום וידע כיצד לטפל בכל בעיה שתתגלה מול עיניו במנעול הדלת, במינימום נזקים ובמקסימום יעילות ואיכות עבודה. 

הבעיות אשר נמצאות תחת אחריותו של פורץ דלתות בדרום

באופן כללי ניתן לומר כי פורץ דלתות בדרום אינו יכול לבצע את עבדותו של מנעולן מקצועי בדרום, אשר מבחינתו כן מוסמך לבצע פריצות דלתות ויש לזכור זאת וזאת משום שרבים מזמינים פורץ דלתות בדרום, אשר לעיתים מדובר באדם ללא הכשרה בתחום המנעולנות אלא מדובר בחובבן אשר אמנם יפרוץ את הדלת התקולה אז יחד עם זאת, יוביל לגרימת נזק בלתי הפיך לצילינדר דבר אשר יצריך החלפת צילינדר בדרום אך כאמור לא יהיה לו את הידע הדרוש לצורך החלפת מנעול בדרום ולכן בעת הצורך כדאי שנזמין פורץ דלתות בדרום שהוא גם מנעולן מקצועי בדרום וגם נוודא כי הוא בעל הסכמה וניסיון של כמה שנים במקצוע וכך הסיכוי לגרימת נזקים לרכוש יפחתו משמעותית. הסיבות שבגינן זמין באופן מידי פורץ דלתות בדרום הן:

 1. פריצת דלת בעקבות אובדן מפתח – כאשר מאבדים צרור מפתחות מומלץ באופן מידי להזמין פורץ דלתות בדרום מיומן ובעל הכשרה מתאימה אשר מצד אחד תביא לכך שהוא יפרוץ את הדלת בצורה חלקה וללא כל מכשול ומצד שני נוודא כי הוא בעל ידע בהחלפת מנעולים שכן למרות שהדלת נפרצה ללא נזקים משמעותיים לצילינדר, עדיין מחובתנו לבצע החלפת מנעול בדרום אשר תמנע מגנב המפתח או ממי שמצא אותו לפרוץ אליכם.

 2. מפתח שנשבר בתוך המנעול – לפעמים קורה מצב בו מכניסים את המפתח לתוך המנעול במטרה לפתוח את הדלת ובעת הסיבוב של המנעול, המפתח נשבר בתוכו מבלי יכול להוציא אותו והדרך היחידה לפתוח את הדלת היא באמצעות פורץ דלתות בדרום אשר יגיע באופן מידי ויבצע את העבודה ביעילות מיטבית וללא גרימת נזקים כתוצאה מרשלנות או חוסר ניסיון משווע.

 • מפתח נשאר במנעול הדלת – כאשר ידית הדלת החיצונית היא למעשה קבועה ולא מאפשרת את פתיחת הדלת ללא מפתח גם אם לא נעלתם אותה ביציאה מהבית, לעיתים קורים מצבים בהם בהן שוכחים את מפתח הדלת בתוך המנעול בחלק הפנימי של הבית ולאחר טריקת הדלת לא ניתן לפתוח את הדלת כאשר כל עוד המפתח נמצא בתוך המנעול מן העבר השני של הדלת, בלתי ניתן להכניס מפתח נוסף למנעול ולנסות לפתוח את הדלת. במצב כזה הפתרון היחידי הוא לפנות אל פורץ דלתות בדרום אשר יספק עבורכם את כל המעטפת שאתם צריכים הכוללת פריצת דלתות וביצוע החלפת מנעול בדרום בהתאם לדרישת הלקוח ולשביעות רצונו.  

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.