• image
 • image
 • image

פורץ דלתות

image
 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  למיידית

 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

פורץ דלתות מומלץ קרוב אליך!

image

מידע מקצועי - פורץ דלתות

שירות של פורץ דלתות הוא שירות מבוקש ביותר בכל חלקי הארץ, לפעמים גם בשעות מאוחרות בלילה או מוקדמות בבוקר. אתם לא יכולים לצפות מראש מתי תיתקעו מחוץ לבית, לכן כאשר מצב שכזה מתרחש, הוא עלול להיות מלחיץ מאוד. במצבי חירום - תמיד כדאי שיהיה לכם מנעולן זמין בטלפון, שתוכלו לקרוא לו בכל שעה במהלך היום ושיפתור עבורכם את הבעיה. אנחנו ב KandiLocks זמינים תמיד עבורכם, ממתינים לקריאות שלכם ושמחים לעזור.

פורץ דלתות במצבי חירום

לפעמים, דווקא כאשר הסיטואציה היא הכי מלחיצה והזמן דוחק, הדלת של הבית הופכת להיות "עקשנית" במיוחד. אחד מהפחדים הכי גדולים של כל הורה, לדוגמה, הוא לנעול בטעות את הילד הקטן בבית ולא להצליח לשחרר את הדלת מהנעילה, כדי להוציא אותו. מצד אחד, אתם עומדים מול הדלת עם המפתח הספציפי המשויך אליה, אך מצד שני – הצילינדר השחוק או המקולקל פשוט אינו נפתח.

במצבי חירום, פורץ דלתות מקצועי יוכל להגיע אליכם, לפרוץ את הדלת – בין אם זו דלת ישנה או דלת חדשנית שעשויה מפלדה- ובכך לתת מענה מיידי למצב החירום שנקלעתם אליו. במקביל, יוכל מנעולן מקצועי גם להציע שירות נוסף, של תיקון הדלת וביצוע החלפת צילינדר רב בריח או צילינדר אחר, בהתאם לדלת שברשותכם. פעולה זו מאפשר חזרה לשגרה, מייד לאחר הטיפול הראשוני בסיטואציה הדחופה וכמובן גם מונעת את הישנות הבעיה לטווח הארוך מאוד.

 

מחפשים שירות פורץ דלתות מומלץ?

image

שירות פורץ דלתות 24 /7 מיד אצלך!

המלצות Kandi Locks פורץ דלתות

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מדוע לפעמים יש צורך בשבירת המשקופים?

פריצה בהולה של דלת, נעשית בדרך כלל מתוך מטרה עיקרית אחת והיא פתיחה של הדלת שנתקעה, לפעמים כשהמפתח עדיין בתוך הצילינדר עצמו אבל ללא יכולת תזוזה ולפעמים כשהמפתח איננו בסביבה כלל. כשהמצב אינו מאפשר כל עיכוב שהוא, מנעולן מקצועי יצליח לפתור את הבעיה בדקות ספורות ולפזר את הלחץ שהיה קיים סביב הסיטואציה. עם זאת, לעתים ה"מחיר" של פריצת הדלת במינימום של זמן, הוא שבירת משקוף. הפעולה הזו נעשית במקרים מסוימים על מנת להצליח להגיע למצב של פתיחת הדלת התקועה, באמצעות הפעלת כוח ידני וללא תלות במפתח.

גם פורץ דלתות מנוסה, יכול לפעמים לבצע את השבירה המבוקרת הזו של המשקוף או של הדלת עצמה, אם וכאשר יידרש לעשות זאת והמטרה אכן תצדיק את נקיטת הפעולות הללו. עם זאת, אנחנו ב KandiLocks מאמינים, כי הלקוח צריך לקבל פתרון לכלל הצרכים שלו ולכן מציעים גם החלפת צילינדר מולטילוק ושל חברות נוספות. המטרה היא לא רק לפתור את התקלה הנוכחית – אלא גם למנוע תקלות דומות חוזרות למשך שנים רבות נוספות, על ידי התקנת צילינדר חלופי חדש מהדגם הרלוונטי, שיעבוד בצורה תקינה.

החלפה של דלת שהתקלקלה

מלבד מצבי החירום שיכולים להתרחש מפעם לפעם אצל כל אחד מאיתנו, ישנם רבים שמזמינים פורץ דלתות שהוא למעשה מנעולן מוסמך ומקצועי, כדי לעזור לשדרג את מערכת הנעילה של הבית. לפעמים מדובר בהחלפה של כל הדלת לרבות מערכת הנעילה ובפעמים אחרות- החלפה של הצילינדר, שבהחלט יכולה להספיק ותהווה שדרוג בפני עצמו.

למי שרוצה להרגיש בטוח עוד יותר ומחפש מנעולן יצאת צדיק שיבצע את העבודה ויהיה אחראי והגון, המנעולנים שלנו ב KandiLocks ישמחו לעזור. בחלק מהמקרים, המנעולנים יציעו הוספה של מנעול עליון שנקרא "מנעול כספת" והתקנתו על הדלת שלכם. בצורה כזו, אתם שולטים יותר על צורת הנעילה של הבית ויכולים להחליט האם אתם מעוניינים לנעול את הדלת בשני המקומות, התחתון והעליון גם יחד- או להישאר עם נעילת הדלת ה"רגילה". 

פורץ דלתות בשטח :

מדוע ישנה חשיבות לניסיון וליידע של המנעולן שמזמינים?

כל בעל מקצוע שאתם מזמינים אליכם הביתה, חייב לדעת הן את האינפורמציה ה"יבשה" של המכשיר שהוא עומד לתקן, אך בנוסף גם להבין את הדברים שלא תמיד נמצאים בספרים. הניסיון הרב שמנעולנים צוברים בשטח, הינו חסר תחליף ומכאן שגם המנעולן בעל הבקיאות הטובה בעולם במבנה של צילינדרים, לא יהיה יעיל מספיק אם לא פרץ בפועל צילינדרים ומערכות נעילה מכל הסוגים של דלתות מגוונות, בכוחות עצמו.

אנחנו ב KandiLocks שולחים אליכם רק אנשי מקצוע מיומנים שהרגישו בידיים את מערכות הנעילה והצליחו לפתוח אותן. היידע הנצבר בשטח, מאפשר לנו להציע לכם מעטפת שלמה של שירות: פורץ דלתות שיפתח עבורכם את הדלת התקועה, כזה שלאחר מכן גם יוכל לאפשר לכם ליהנות ממערכת נעילה חדשה ותקינה, שתחזיק מעמד לשנים ארוכות.

טיפים לשירותי פורץ דלתות

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.