• image
 • image
 • image

מנעולן במרכז

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במרכז

 • צוותים מיומנים
  מרכז הארץ

image

לשירות 24/7 במרכז
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים מנעולן במרכז?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון במנעולן, אלפי לקוחות מרוצים במרכז

image

המלצות Kandi Locks מנעולן במרכז

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מנעולן במרכז – הגנה היא לפני הכל

תחום המנעולנות הפך בשנים האחרונות לנפוץ מאוד בעיקר עם העלייה בגל הפריצות, אשר זרעו פחד ובהלה בקרב הציבור דבר אשר הוביל לפנייה אל מנעולן מקצועי במרכז בדרישה למיגון יעיל ואיכותי יותר, אשר יקנה ביטחון ושקט לתושבי הבית או המשרד מפני פריצות. כאשר אתם פונים אל מנעולן במרכז, אתם צריכים לוודא שמדובר באדם אשר מחזיק בתעודות הסמכה המעידות על מקצועיותו בתחום וכן הוא בעל ניסיון רב בתחום אשר יסייע לו בהתמודדות עם מגוון בעיות במהלך העבודה. תחום המנעולנות הינו תחום פרוץ מאוד שאינו דורש הסמכה ולכן כל אדם אשר ניחן בידע טכני בסיסי, יכול להציע את שירותיו כמנעולן גם אם לא עבר הכשרה מתאימה ובכך עלול להסב נזק לרכוש בעת ביצוע העבודה ואף לפגוע ביעילותה ולכן תמיד תעדיפו שהעבודה תתבצע באמצעות מנעולן מוסמך במרכז וזאת משום שעל הביטחון שלכם לא מהמרים. מנעולן במרכז יציג בפניכם מגוון טכנולוגיות מיגון אשר עברו מהפכות בשנים האחרונות במטרה להתמודד בצורה המיטבית מול גל הפריצות. ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאוד של אביזרי מיגון, הכוללים סוגים שונים של מנעולים לצורך החלפת צילינדר במרכז ואביזרים מיגון נוספים אשר מותאמים אישית לכל לקוח ויספקו את המענה לו הוא מצפה והוא הגנה מיטבית מפני הפריצות. 

תמונות מהתקנות אחרונות במרכז

זמינות מידית של מנעולן במרכז בשעת חירום

אחד הנושאים החשובים בבחירת מנעולן במרכז הוא אופן הזמינות שלו ללקוח בעת הפניה אליו. מדובר בנושא בעל רמת חשיבות גבוהה, שכן במידה וישנה בעיה עם מנעול הבית בשעות שאינן שגרתיות והבעיה מחייבת בדיקה וטיפול מהיר של מנעולן חירום במרכז, אנו נצפה שבעל המקצוע יגיע באופן מידי על מנת לספק מענה הולם שישרה הגנה על יושבי הבית ולא יסרב להגיע בטענה כי אינו עובד בשעות הלילה אלא רק ביום ובכך להשאיר את בית הלקוח ללא הגנה מספקת מפני פריצות לאורך כל הלילה. לכן כאשר אתם מזמינים מנעולן במרכז, ודאו כי הוא בעל זמינות מידית לאורך 24 שעות ביממה וכי אתם יכולים לסמוך עליו שהוא איש המקצוע המתאים ביותר לתפקיד והמחזיק בהסמכות הנדרשות והמקצועיות הגבוהה לביצוע המשימה. 

מגוון סיבות להזמנת מנעולן במרכז

נהוג לחשוב שפונים אל מנעולן כאשר אנו מוצאים עצמנו תקועים מאחורי דלת הבית או המשרד מבלי יכולת להיכנס אל תוך הבית עקב בעיה במנעול הדלת, אך הסיבות לפנות אל מנעולן במרכז הן רבות ומגוונות ומכאן החשיבות שיהיה מנעולן מוסמך במרכז ומקצועי אשר ידע לתת את המענה האיכותי והמקצועי ביותר לכל בעיה שיתקל בה. הסיבות השכיחות להזמנת מנעולן הן:

 1. גניבה או אבדת מפתח - אחת הסיבות השכיחות לפניה אל מנעולן יכולה לנבוע כתוצאה מאיבוד מפתח בין אם נגנב מהתיק האישי או מכל מקום אחר שהוחזק בו או בין אם נשכח במקום מסוים שביקרתם בו. שני האופציות הללו מחייבות פניה מידית אל מנעולן במרכז אשר יגיע באופן המהיר ביותר, על מנת לבצע החלפת צילינדר פלדלת במרכז לדלת וזאת במטרה למנוע מהאדם אשר גנב את המפתח לעקוב אחריכם עד דלת הבית ובתזמון הנכון לבצע פריצה, ללא כל בעיות באמצעות אותו המפתח ולהיכנס בחופשיות ולקחת מכל הבא ליד באין מפריע. 

 2. דלת תקולה - סיבה נוספת להזמנת מנעולן היא כאמור כאשר ישנה תקלה בדלת הכניסה אשר מונעת כניסה פנימה ובסיטואציה הזו אין ברירה, אלא להזמין מנעולן וכאשר מדובר באמצע הלילה רצוי שיהיה מנעולן במרכז שאתם מכירים וסומכים עליו שיגיע אליכם בזמן המידי מרגע הפניה וימנע מכם מלהעביר את הלילה מחוץ לבית ויספק עבורכם את המענה המקצועי ביותר שייתן את מעטפת ההגנה האולטימטיבית שתשמור על כל יושבי הבית.

 3. מעבר לדירה שכורה -  אופציה נוספת להשתמש בשירותיו של מנעולן במרכז היא כאשר אתם מעוניינים לעבור לדירה בשכירות, אשר מחייבת החלפת צילינדר מולטילוק במרכז באופן מידי אשר תמנע מהדייר הקודם להשתמש במפתח הדירה שלא מזמן הייתה שלו ולהיכנס בחופשיות לתוכה ולהסב לכם נזק רב. 

טריקת דלת - סיבה דיי נפוצה נוספת להזמין מנעולן היא לבעלי דלתות עם ידית חיצונית בעלת מבנה קבוע אשר אינה מאפשרת פתיחת דלת ללא מפתח גם אם לא נעלנו אותה ביציאה מהבית. ישנם מקרים בהם יצאנו החוצה מדלת הבית לזרוק את האשפה ובו זמנית דלת הכניסה לבית נטרקה מאחורינו ואין באפשרותנו להיכנס לתוך הבית מבלי להיעזר בשירותי מנעולן מוסמך במרכז אשר יגיע תוך פרק זמן קצר אל ביתכם ויסייע לכם בפריצת הדלת ויאפשר את כניסתכם הביתה.

שאלות ותשובות מנעולן במרכז

ברוב הידיות ישנו בורג שתפקידו לנעול את הידיות על מערכת הנעילה. הכנס את הידיות למקומם השתמש במפתח אלן לרוב מספר 3 מ"מ לחזק את הבורג שתפקידו לנעול את הידיות ובכך תיפתר הבעיה.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.