• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר במרכז

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במרכז

 • צוותים מיומנים
  מרכז הארץ

image

לשירות 24/7 במרכז
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת צילינדר במרכז?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר, אלפי לקוחות מרוצים במרכז

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר במרכז

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר במרכז

אחד הדברים היותר מתסכלים הוא כאשר אתם מעוניינים להיכנס הביתה ונתקלים במנעול תקול אשר מונע מהמפתח להיכנס ולפתוח את הדלת ובלית ברירה, אתם מוצאים עצמכם תקועים מאחורי פתח ביתכם ולא יודעים את נפשכם מרוב כעס ותסכול. לתקלה מהסוג הזה ישנם סימנים מקדימים אשר ברגע שתכירו אותם, תוכלו להימנע ממצב בו תתקעו ללא יכולת לפתוח את הדלת. אחד מהסימנים הוא כאשר אתם מרגישים שהמפתח אמנם פותח את המנעול אך בקושי רב, התנועה של הפתיחה חורקת ולא חלקה. זה הסימן שצריך לבצע החלפת צילינדר במרכז ויפה שעה אחת קודם.  מומלץ שבעל מקצוע יבצע את העבודה ולכן חשוב להזמין מנעולן במרכז, אשר יש לו ניסיון בתחום, הוא יודע איך לתקן או לבצע החלפת צילינדר במרכז וזאת בזכות הניסיון הרב שצבר עם השנים בתחום, אשר יוביל לכך שהתיקון יהיה מהיר וללא גרימת נזקים מיותרים לדלת ולמנעול. בנוסף מומלץ לדרוש מבעל המקצוע תעודות המעידות על מקצועיותו בתחום המנעולים וכן תעודת יושר המראה כי אין לו עבר פלילי וכי מדובר באדם אמין, אשר לא יעשה שימוש לרעה כאשר נבצע החלפת צילינדר במרכז.

תפקידו של הצילינדר במרכז 

צילינדר הדלת הוא המקום בו אנו מכניסים את מפתח הדלת ומסובבים אותו למצב של נעילה או פתיחת הדלת. בעת סיבוב המפתח, הוא גורם לכך שגלגל שיניים זז יחד אתו ומסובב בריחים אשר נמצאים במנגנון הנעילה של הדלת ומתקבעים אל המשקוף, דבר אשר יוצר הגנה אולטימטיבית מפני פריצות. ישנו מגוון של צילינדרים לצורך החלפת צילינדר במרכז אשר עובדים על אותו עיקרון אך ברמות שונות של אבטחה.

תמונות מהתקנות אחרונות במרכז

הסיבות שבגינן נצטרך לבצע החלפת צילינדר במרכז

צילינדר הוא אחד החלקים החשובים ביותר במערך ההגנה של דלת הכניסה ומכאן החשיבות בהתקנת צילינדר איכותי אשר יהיה אמין וחזק מפני פריצות. ישנן מגוון סיבות אשר יובילו לצורך של החלפת צילינדר במרכז והן:

 1. צילינדר חורק – המצב הקלאסי אשר מוביל לתוצאה של החלפת צילינדר רב בריח במרכז, הוא כאשר מפתח הדלת אינו נכנס בצורה חלקה לפתח המנעול כתוצאה מבלאי של הצילינדר, לכלוך שהצטבר במנגנון הנעילה, שבירה של הצילינדר כתוצאה מניסיון פריצה ועוד מגוון סיבות לתקלות אפשריות בצילינדר אשר מחייבות החלפת צילינדר במרכז באופן מידי, בטרם הצילינדר יחדל מלעבוד ותיאלצו להיתקע מאחורי הדלת מתוסכלים וכעוסים ולחכות למנעולן, אשר יגיע ויציל אתכם. כאשר ישנה בעיה בצילינדר עדיף להחליפו באחד חדש ולא לנסות לתקנו וזאת מפני שכאשר פותחים את הצילינדר בכדי לתקנו, היעילות שלו נפגמת והוא פחות עמיד בפני פריצות ולכן העדיפות היא להחליפו באחד חדש. 

 2. מעבר אל דירה חדשה – כאשר נכנסים אל דירה חדשה אשר רכשתם מקבלן בניה, מקבלים מפתחות לבית וישנו מנעול עם צילינדר אשר מוכן במיוחד בשבילכם אך במצב כזה לא לוקחים סיכון וגם אם מדובר בבית חדש וקיבלתם דלת חדשה עם צילינדר, אין זה אומר שמדובר בצילינדר חדש ויכול להיות שאפילו משומש או שאמנם מדובר בצילינדר חדש אך יכול להיות שמישהו שכפל כמה מפתחות ויכול להשתמש בהם לפריצה עתידית, שכן בעת התקנת המנעול לא נוכחתם ולא ראיתם מאיזו קופסא הצילינדר נלקח ומה עשו עם המפתחות ולכן הכי בטוח לבצע החלפת צילינדר מולטילוק במרכז באמצעות מנעולן מוסמך במרכז, אשר יקפיד על כל כללי ההתקנה ויבצע עבודה מקצועית, אמינה וללא תקלות או נזקים. כמו כן, גם כאשר מדובר ברכישה דירה שאינה חדשה חייב להחליף צילינדר מפני שגרו בא אנשים אשר להם מפתחות לדלת הכניסה וגם אם סיפקו לכם את כל המפתחות, אין זה אומר שלא שוכפלו כמה במקביל ולכן לא לוקחים סיכון ומחליפים צילינדר למען ביטחון המשפחה. 

 3. איבוד מפתח – כאשר מאבדים מפתח, חשוב מאוד להזמין באופן מידי מנעולן מקצועי אשר יגיע כמה שיותר מהר בכדי להחליף את צילינדר דלת הדירה וזאת מפני שיכול להיות שהמפתח אבד או נגנב והגיע לידיים של גורמי פשיעה, אשר יעקבו אחריכם עד לפתח דירתכם ובזמן הנכון יבצעו פריצה באמצעות המפתחות שנמצאות אצלם ללא כל בעיה. 

עלות החלפת צילינדר במרכז

העלות של עבודת המנעולן משוכללת מהזמן שבו הזמנתם אותו לתיקון כלומר האם הזמנתם מנעולן ביום, בלילה, באמצע השבוע או בסוף השבוע. נתון זה משוכלל יחד עם מחיר הצילינדר שרכשתם כאשר הפשוטים שבהם יעלו לכם בין 50-100₪ ואילו המורכבים שבהם בעלי הגנה ואבטחה גבוהים, יעלו לכם בין 500-1000₪. 

שאלות ותשובות החלפת צילינדר במרכז

בישראל קיימות כמה סוגים שונים של דלתות בגדלים וגבהים שונים המשפיעים על סוג הצילינדר וגודלו. בדרך כלל בדלתות פלדלת (דלתות ראשיות) הגודל הסטדרטי הוא 76 מ"מ "לא מרכזי" במידה ויש לכם דלת של חברת "שריונית חסם" זאת אומרת שגודל הצילינדר שלכם הוא 81 מ"מ או 86 מ"מ. במידה והתאמתם דלת מעוצבת אז כנראה שיש לכם צילינדר מותאם אישית לאותה הדלת. צילינדרים למחסנים, שערי ברזל, דלתות פנים, יהיו לרוב בגודל של 60 מ"מ.
כאשר המנעולן מגיע לביתכם מחובות להציג בפניכם את הצילינדר החדש בתוך האריזה על מנת להוכיח לכם שהצילידר אכן חדש.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.