• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר רב בריח במרכז

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במרכז

 • צוותים מיומנים
  מרכז הארץ

image

לשירות 24/7 במרכז
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת צילינדר רב בריח במרכז?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר רב בריח, אלפי לקוחות מרוצים במרכז

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר רב בריח במרכז

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר רב בריח במרכז

עם העלייה באחוזי הפשיעה והפריצות לבתים ועסקים, עולה גם הצורך במציאת פתרונות אשר ימגרו את התופעה ויאפשרו אורך חיים תקין ללא חשש מתמיד מפני הפריצה הבאה, אשר תסב נזק רב לנכס ולנמצאים בתוכו. חברת רב בריח הינה סמל לביטחון והגנה ופועלת לאורך כל השנה על מנת לייעל וליצור אמצעי מיגון אשר יבלמו את פועלם את הפורצים. החלפת צילינדר רב בריח במרכז הינו הצעד הראשון בדרך לעולם מוגן יותר אשר ישמור עליך ועל בני ביתך ויאפשר לך לדעת שמבחינת אבטחת השטח הפרטי שלך, פעלת נכון ועשית כל מה שניתן ויצרת את ההגנה הטובה ביותר. תהליך החלפת צילינדר רב בריח במרכז אינו אורך זמן רב כל עוד מדובר בעבודה של פורץ מנעולים במרכז אשר מחזיק בניסיון רב בהתקנת צילינדר רב בריח דבר אשר יאפשר התקנה בטוחה ויעילה אשר לא תפגום באיכות הצילינדר ותאפשר עבודה תקינה שלו בהגנה מפני הפורצים. רצוי כמובן להזמין מנעולן מומלץ במרכז עם חוות דעת חיובית ופחות אחד שאינכם מכירים וזאת כי מדובר בתחום אשר אחראי על הגנה וביטחון ומתוקף חשיבותו הגדולה רצוי כי לא תתפשרו או תזמינו איש מקצוע שאינם מכירים ולא יודעים את טיב עבודתו. בעת השיחה הראשונית עם המנעולן בנוגע לאפשרות של החלפת צילינדר רב בריח במרכז, ודאו עמו כי הוא בעל הסמכה ולמד מנעולנות וכי יש לו אישור מהמשטרה ומחזיק בתעודת יושר אשר מאפשרת לו לעסוק במקצוע ומראה שמדובר במנעולן אמין ומקצועי וניתן לסמוך עליו לביצוע עבודה איכותית. 

צוותים מומלצים להחלפת צילינדר רב בריח בכל אזור המרכז

תמונות מהתקנות אחרונות במרכז

תפקידו של צילינדר רב בריח בהגנה על בית במרכז

כאשר נבצע החלפת צילינדר רב בריח במרכז אנו צריכים להבין את המשמעות הטכנולוגית אשר מתלווה לתהליך הזה. כל צילינדר רב בריח מורכב מפינים אשר יוצאים מתוך מתוכו בעת סיבוב המפתח. טכנולוגיית הפינים היא בעצם ההגנה האולטימטיבית מפני הפריצה שכן הם מקשים מאוד על עבודת הפורץ. כאשר נחליט על החלפת צילינדר במרכז יש דגש חשוב שצריך לדעת והוא  שישנם סוגים שונים של צילינדרים של רב בריח וכל אחד מבוסס טכנולוגיה שונה אשר ההבדל העיקרי הוא בכמות הפינים שיש לכל צילינדר. בנוסף, ישנם צילינדרים של רב בריח אשר מציגים מנגנון הגנה משובח אשר מונע קידוח של הפין במטרה לשבור אותו ולאפשר פריצה ומדובר בבשורה משמעותית בעולם האבטחה והביטחון המאפשר התמודדות ראש בראש מול הפורצים המיומנים ביותר ולצאת מההתמודדות כאשר ידך על העליונה.

המצבים בהם נצטרך לבצע החלפת צילינדר רב בריח במחוז מרכז

צילינדר רב בריח הינו המרכיב העיקרי בכל שרשרת האבטחה ומכאן החשיבות המכרעת בשימוש בו. ישנם מקרים המחייבים באופן מידי החלפת צילינדר רב בריח במרכז, באופן שאינו סובל דיחוי ואשר ישפיע רבות על טיב מנגנון ההגנה והם:

 1. אובדן מפתח – כאשר אנו מאבדים מפתח כתוצאה מגניבה או מחוסר תשומת לב, אנו מאבדים לא רק את המפתח אלא את כל משמעויות ההגנה שהוא מספק עבורנו. חשוב לזכור כי כאשר מפתח נגנב עלול להתרחש תהליך של מעקב אחר קורבן הגניבה מצד גורמי פשיעה אשר יכול להימשך עד למקום המגורים וזאת במטרה לחכות לעיתוי הנכון כדי לבצע פריצה קלה מאוד באמצעות המפתח שנגנב ולכן כאשר נאבד מפתח, לא חושבים פעמים אלא באופן מידי מזמינים פורץ דלתות במרכז אשר יגיע תוך פרק זמן קצר ויבצע החלפת צילינדר רב בריח במרכז על מנת שגם אם הגנב ינסה לפרוץ לבית עם המפתח אשר ברשותו, הוא יתקל בצילינדר חדש שאינו מתאים כבר למפתח ברשותו וכך כוח ההגנה יחזור אליך בשנית.

 2. מעבר דירה – כאשר אתם מתכננים מעבר דירה בין אם מדובר ברכישת דירה ובין אם מדובר בדירה שכורה, חייבים ביום המעבר לוודא החלפת צילינדר רב בריח במרכז שכן הצילינדר בדירה המיועדת למעבר, נמצא בשימוש של הדיירים שגרו שם ובידיהם מצויים המפתחות אשר יכולים לשמש אותם לכניסה לבית שכבר אינו שלהם. לכן למען הסר ספק, מחליפים צילינדר ולא סומכים על אף אדם אחר כאשר מדובר בהגנה שלך.

תקלה בצילינדר – כאשר צילינדר מתקלקל או מראה סימנים של בעיה, יש להחליפו מידית וזאת משום שצילינדר תקול מאבד מההגנה שלו ועלול לגרום לפריצה קלה ואפילו קלה מידי לכן אל תבזבזו זמן ואל תדחו את ההגנה שלכם למחר אלא בצעו באותו הרגע בו התגלתה התקלה, החלפת צילינדר רב בריח במרכז ותוכלו לחיות בשקט ובטוחים. 

שאלות ותשובות החלפת צילינדר רב בריח במרכז

אנו ב-KandiLocks ממליצים על מערכת LOCXIS החדשנית של רב בריח עם טכנולוגיית "סיכה צפה פעילה" המציבה רף אבטחה גבוה במיוחד.*הפלטפורמה של LOCXIS מאפשרת האבטחה הגבוהה המשתלבת בכל מערכות ה-Master Key וניתן להתקין אותה בנוחות בדלתות חדשות או קיימות.*טכנולוגיית LOCXIS מבית רב בריח מוגנת בפטנט עד 2030.
צילינדר של רב בריח מגיע באריזה סגורה עם 5 מפתחות.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.