• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר פלדלת בצפון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בצפון

 • צוותים מיומנים
  צפון הארץ

image

לשירות 24/7 בצפון
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת צילינדר פלדלת בצפון?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר פלדלת, אלפי לקוחות מרוצים בצפון

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר פלדלת בצפון

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר פלדלת בצפון

דלת הכניסה לבית, למשרד או לכל מקום הנמצא בחזקתנו, מהווה את מעגל האבטחה האחרון בדרכו של הפורץ פנימה אל תוך שטחנו הפרטי ומכן החשיבות של החלפת צילינדר פלדלת בצפון, אשר בעת ביצוע ההחלפה נדע כי הצילינדר שהותקן באמצעות מנעולן בצפון, מהווה הגנה מספקת ואיכותית מפני כל ניסיון פריצה וישרה תחושה של הגנה ואבטחה בכל מקום בו נמצא את עצמנו. אם יש דבר אחד שלעולם אסור לזלזל בו, הוא כמובן בטחון אישי וכאשר אנו מדברים על החלפת צילינדר פלדלת בצפון אנו מדברים על הקניית תחושת בטחון לא רק לכם, אלא גם למשפחות שלכם ולציוד יקר הערך שהשארתם במשרד או במחסן כאשר הגעתם הביתה. בנוסף, על מנת להימנע מטראומה וחלילה פגיעה פיזית ממפגש עם פורצים, עליכם לעשות ככל הנדרש על מנת לאבטח את הבית שלכם, המקום בו תחושת הביטחון צריכה להיות הגבוהה ביותר כך שתוכלו ללכת לישון בשקט ולקום בבוקר בידיעה שרמת ההגנה הביתית ובמקום העבודה, היא איכותית מאוד ואין שום סיכוי שגורם זר יכנס לשטח הפרטי שלכם ולשם כל אחד צריך לשאוף. גם כאשר ביצעתם החלפת צילינדר פלדלת בצפון, תוכלו אם תרצו להוסיף עוד שכבת הגנה בשביל להרגיש בטוחים יותר וזאת באמצעות התקנת מנעול כספת לדלת בצפון אשר יגרום לכך שיהיו בעצם 2 נעילות לדלת אחת עליונה ואחת תחתונה וכל פורץ אשר יגיע לדלת ויתקל בשני מנעולים זה ישפיע עליו פסיכולוגית והוא בכלל לא ינסה להתחיל במלאכת הפריצה וכאן היתרון אשר מקבלים באמצעות התקנת מנעול כספת לדלת בצפון. 

תמונות מהתקנות אחרונות בצפון

החלפת צילינדר פלדלת בצפון – עבודה למקצוענים בלבד

עבודות תיקון והתקנה של מוצרים בכל התחומים מומלץ שיעשו באמצעות איש מקצוע אשר יוודא כי התהליך מבוצע ברמה גבוהה. כאשר מדובר על החלפת צילינדר בצפון, החשיבות שהיא תעשה באמצעות מנעולן מוסמך בצפון ומקצועי גבוהה יותר וזאת משום שמדובר פה בהגנה ובטחון ואלה שני נושאים שלא מזלזלים או משאירים בידיים של אנשים ללא ניסיון בתחום אשר עלולים לבצע התקנה לקויה אשר לא רק שלא תספק הגנה גבוהה לבית או למשרד אלא חמור מזה, התקנה לקויה לא תספק כלל הגנה וכל פורץ אשר יגיע וינסה לפרוץ לבית, לא יתקל כלל במכשול כלשהו ובעזרת פעולת פריצה פשוטה, יוכל להיכנס באין מפריע ולקחת מכל הבא ליד בשטח הפרטי שלכם. לכן הקפידו לזמן מנעולן מקצועי בצפון אשר מחזיק בניסיון מרשים בביצוע החלפת מנעול בצפון ויחד עם זאת יציג בפניכם הסמכות מקצועיות ותעודת יושר המראה לכם כי מדובר בבעל מקצוע ללא עבר פלילי בתחום עבירות רכוש ופריצות לבתים וכי לא יעשה שימוש לרעה בעבודה עבורכם. כמו כן, בררו עם המנעולן בשיחת הטלפון הראשונית האם הוא מספק שירות של מנעולן בשבת בצפון  אשר יוכל להגיע אליכם גם במהלך סוף השבוע אם תצטרכו אותו ולא רק באמצע השבוע כלומר חשוב שהוא יהיה מנעולן חירום בצפון אשר יהיה זמין במשך כל השבוע ולאורך כל שעות היממה לכל מקרה שתצטרכו אותו באופן מידי שאינו סובל דיחוי. 

מהם הדברים שניתן עליהם דגש בטרם נבצע החלפת צילינדר פלדלת בצפון

כאשר קיבלתם את ההחלטה על החלפת צילינדר פלדלת בצפון ישנם כמה החלטות חשובות שעליכם לקבל טרם ביצוע העבודה והם:

 1. סוג הצילינדר – ישנם מגוון רחב מאוד של צילינדרים חלקם מורכבים יותר וחלקם פשוטים יותר אשר כל אחד מהם מתאימים לסוגים שונים של דלתות ולכן חשוב מאוד שנוודא כי סוג הצילינדר שאתם מתכוונים לרכוש, מתאים לסוג הדלת שלכם ובכך תימנעו ממצב בו בעת ההתקנה תגלו כי מדובר בצילינדר שאינו מתאים לכם ולא תוכלו להחזירו לחנות ממנה רכשתם אותו מהסיבה שהקופסא כבר נפתחה ותאלצו לרכוש צילינדר נוסף ולזמן פעם נוספת את בעלת המקצוע אשר כמובן לא ימתין עבורכם לביצוע החלפת צילינדר פלדלת בצפון, עד שתחזרו עם הצילינדר החדש. 

 2. איכות הצילינדר – כיום ישנם מגוון רחב מאוד של צילינדרים בעלי איכויות שונות התלויות בטכנולוגיה שהורכבה בצילינדר ואשר מקנה רמות שונות של הגנה כמובן במחירים שונים בהתאם. בטרם את מבצעים החלפת צילינדר פלדלדת בצפון החליטו איזו רמה של הגנה ברצונכם שתהיה לבית והאם לשלב גם רכישה של מנעול כספת לדלת בצפון כדי לתת שכבה נוספת של הגנה.

 3. שכפול מפתחות – בנוסף למפתחות אשר מקבלים יחד עם הצילינדר החדש, מומלץ לבצע עוד כמה שכפולים של מפתחות למקרה חירום בו שכחנו לקחת מפתח ביציאה מהבית או למקרה שמפתח נאבד.

שאלות ותשובות החלפת צילינדר פלדלת בצפון

לא כדאי לשמן את צילינדר הדלת מכיוון שהצילינדר בנוי מסיכות ועל הסיכות מצטבר אבק וחול וכאשר משמנים האבק הופך לבוץ מה שתוקע את הסיכות הצילינדר דבר היכול לגרום לצילינדר לעבוד בצורה שגויה.
הצילינדר הינו חלק ממערכת הנעילה של הדלת המכונה גם המוח. כאשר אתם מכניסים את המפתח לצילינדר ומסובבים הצילידר מסובב את מערכת הנעילה (מנעול) הגורמת לדלת להנעל או להפתח.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.