• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר פלדלת באזור

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית באזור

 • צוות מיומן
  באזור

image

לשירות 24/7 באזור
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

החלפת צילינדר פלדלת מומלץ באזור?

image

שירות 24/7 באזור והסביבה!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר פלדלת, אלפי לקוחות מרוצים באזור

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר פלדלת באזור

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר פלדלת באזור

מנעולן באזור אשר מחזיק בתעודת הסמכה למקצוע מנעולן, יודע עקב ניסיונו בתחום, להבחין בין סוגים שונים של צילינדרים ולמצוא את אלה אשר יספקו את ההגנה הטובה ביותר ויסכלו כל ניסיון פריצה וזאת בזכות הטכנולוגיה הרבה שהושקעה בו אשר גורמת לכאב ראש לא קטן לפורצים ומאלצת אותם לעבוד קשה במטרה לפרוץ את הצילינדר וברוב הסיכויים הם נותרים חסרי סיכוי אל מול הטכנולוגיה. אחד הצילינדרים החזקים והעמידים בשוק הוא של חברת פלדלת אשר מפעילה סוללת מומחים שעומדת קשות על מנת לייצר צילינדרים איכותיים ולכן אם ברצונכם לבצע החלפת צילינדר פלדלת באזור, הכניסו למימד השיקולים שלכם גם את חברת פלדלת והיא מצידה תמשיך לספק את הסחורה לספק את הסחורה ותדגול במקצועיות וחדשנות מתמדת על מנת לא להישאר מאחור במאבק מול עברייני הרכוש שמצידם ממשיכים לפתח שיטות פריצה חדישות על מנת להתמודד עם רמת הטכנולוגיה הגבוהה שנמצאת בצילינדר פלדלת. 

על מנת שביצוע החלפת צילינדר פלדלת באזור תתבצע ברמה המקצועית הנדרשת אשר תבטיח מצד אחד את רמת ההגנה המספקת מפני פריצות ומצד שני תבטיח כי לא יגרמו נזקים לדלת ולמנעול בזמן ההתקנה, חשוב כי החלפת צילינדר פלדלת באזור,  תתבצע באמצעות מנעולן מוסמך באזור אשר מכיר את אביזרי חברת פלדלת אשר דורשים הבנה מעמיקה ויכולות טכניות גבוהות לצורך התקנה מיטבית. חשוב כי למנעולן תהיה גם בנוסף תעודת יושר מהמשטרה אשר מראה כי לא מדובר בעבריין מתחזה למנעולן לצורך ביצוע עבירה אלא מדובר באדם ישר, אמין וכזה שניתן לסמוך עליו כי לא ינצל את תפקידו למטרות פשיעה.

תמונות מהתקנות אחרונות באזור

עלות עבודת מנעולן לצורך ביצוע החלפת צילינדר פלדלת באזור

עלות החלפת צילינדר באזור באמצעות מנעולן מקצועי באזור משתנה מעבודה לעבודה בהתאם לסוג הצילינדר הנבחר וזמן העבודה הנדרש לצורך ההתקנה. כמו כן יש עוד כמה משתנים אדר משפיעים על עלות החלפת צילינדר פלדלת באזור כאשר האחד קשור לשעה בו הזמנו את בעל המקצוע והשני קשורה ליום בו הזמנו אותו. כך למשל אם נזמין מנעולן מקצועי באזור ביום שבת, תעריף העבודה שלו יהיה בעשרות אחוזים גבוה יותר מאשר היינו מזמינים אותו באמצע השבוע לבצע החלפת צילינדר פלדלת באזור. דוגמא נוספת היא אם היינו מזמינים מנעולן באמצע הלילה ולא בשעות העבודה הרגילה שלו, עלות העבודה שלו הייתה גבוהה יותר בשל הסיבה כי הוא הגיע באמצע הלילה לתיקון הדלת. באופן כללי חשוב לוודא עם המנעולן בזמן השיחה בטלפון כי הוא נותן שירות גם לא בשעות וימי העבודה השגרתיים וכי תמיד יהיה כיסוי מבחינתו לכל בעיה שתצטרכו ולא תיתקלו בסירוב הגעה מצידו גם אם יהיה מדובר בסוף השבוע או באמצע הלילה.

הסיבות שיובילו אותנו לביצוע החלפת צילינדר פלדלת באזור

כיום מנעולנים נתקלים במגוון בעיות בדלתות אשר מחייבות החלפת צילינדר פלדלת באזור באופן מידי אשר לא סובל דיחוי אשר עלול להוביל לנזק רציני יותר שלא יספק הגנה מספקת מפני פריצות ויערער את יסוד ההגנה האישי של כל אחד מכם. הסיבות המרכזיות המחייבות החלפת צילינדר פלדלת באזור באופן מידי הן:

 1. מעבר דירה – בעת מעבר דירה בין אם מדובר בדירה שכורה או חדשה מומלץ לבצע החלפת צילינדר פלדלת באזור אשר תמנע אפשרות כי עוד אנשים מלבדך יחזיקו באותו המפתח לדלת כמו שיש לך ובכך יוכלו לפרוץ לדירה ללא כל בעיה. כאשר נכנסים לדירה שכורה יש לקחת בחשבון שלשוכר הדירה הקודם יש את המפתח לדלת וגם אם הוא החזיר אותו לבעל הדירה, זה לא אומר שהוא לא ביצע שכפול שלו לפני והוא מתכנן לפרוץ לדירה לאחר כניסתך אליה. לכן במצב זה לא לוקחים סיכון אלא מבצעים החלפת צילינדר באזור לדלת כך שרק לכם יהיו המפתחות לדלת וגם תשפרו את מיגון הדלת באמצעות התקנת צילינדר איכותי ועמיד.

 2. גניבת מפתח – כאשר נגנב לכם המפתח חובה לבצע באופן מידי החלפת צילינדר פלדלת באזור אשר ימנע מאותו גנב לפרוץ אל ביתכם לאחר שיבצע מעקב אחריכם וישיג את כתובת מגוריכם.

 3. ניסיון פריצה כושל – ישנם. נסיונות פריצה כושלים אשר גרמו נזק רב לצילינדר עד כדי כך שלא ניתן להכניס לתוכו מפתח או לבצע סיבוב של המפתח ודרושה החלפת צילינדר פלדלת באזור אשר תאפשר חזרה תקינה לשגרה והגנה מספקת על ביטחון הבית.

שאלות ותשובות החלפת צילינדר פלדלת באזור

לא כדאי לשמן את צילינדר הדלת מכיוון שהצילינדר בנוי מסיכות ועל הסיכות מצטבר אבק וחול וכאשר משמנים האבק הופך לבוץ מה שתוקע את הסיכות הצילינדר דבר היכול לגרום לצילינדר לעבוד בצורה שגויה.
הצילינדר הינו חלק ממערכת הנעילה של הדלת המכונה גם המוח. כאשר אתם מכניסים את המפתח לצילינדר ומסובבים הצילידר מסובב את מערכת הנעילה (מנעול) הגורמת לדלת להנעל או להפתח.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.