• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר מולטילוק בצפון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בצפון

 • צוותים מיומנים
  צפון הארץ

image

לשירות 24/7 בצפון
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת צילינדר מולטילוק בצפון?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר מולטילוק, אלפי לקוחות מרוצים בצפון

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר מולטילוק בצפון

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר מולטילוק בצפון

אחד הכלים המאפשרים הגנה יעילה ובטחון בבית, במשרד או בכל חלל אשר נמצא ברשותכם, הוא כמובן צילינדר אשר ככל שיהיה יותר איכותי בעל מנגנון מורכב יותר, כך רמת ההגנה תהיה גבוהה ואיכותית יותר ותמנע כניסת פולשים לא רצויים אשר מעוניינים בדבר אחד והוא לגנוב את רכושנו ולהסב נזק פיזי למקום ובעיקר נזק נפשי בדמות חרדה וטראומה, במיוחד כאשר מדובר בבית מגורים. החלפת צילינדר מולטילוק בצפון אשר נעשית באמצעות מנעולן בצפון היא הפתרון היעיל ביותר כנגד פריצות. מדובר בצילינדר מהמובחרים הקיימים בארץ, אשר ברגע שמתבצעת התקנה יעילה הוא כמעט ולא יאפשר פריצה שקטה המועדפת על הפורצים. 

תמונות מהתקנות אחרונות בצפון

כמה זמן מתבצעת החלפת צילינדר מוליטילוק בצפון

החלפת צילינדר מוליטילוק בצפון מתבצעת תוך פרק זמן קצר וללא מורכבות רבה בתהליך כל עוד היא מבוצעת באמצעות מנעולן מוסמך בצפון אשר כבר בשיחת הטלפון מולו, ביררתם כי הוא מחזיק בתעודות מקצועיות אשר מוכיחות כי הוא עבר קורסים בתחום המנעולנות וכי הוא מחזיק בתעודת יושר, אשר מראה כי מדובר באיש מקצוע אמין בעל סטנדרט עבודה גבוה וכי ניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה היטב וללא גרימת נזקים קשים לדלת ולסביבתה. כאשר אתם מעוניינים להזמין מנעולן בצפון תבררו לגבי שעות העבודה שלו והאם הוא מספק שירות במשך 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע וזאת מפני שאם תהיה בעיה לאחר ביצוע החלפת צילינדר מולטילוק בצפון נצטרך שהוא יגיע באופן מידי לטפל ולפתור אותה גם אם מדובר באמצע הלילה או בסוף השבוע. 

המקרים בהם נצטרך לבצע החלפת צילינדר מולטילוק בצפון באופן מידי

הצורך בהגנה הוא הדבר הבסיסי ביותר שכל בן אדם שואף אליו, במטרה לחוות חיים שקטים נטולי כל לחץ ודאגה, בטח כאשר מדובר על ביטחון הבית והמשפחה הנמצאת בתוכו. יש מקרים דחופים אשר מצריכים החלפת צילינדר בצפון באופן מידי ושלא סובל דיחוי והם:

 1. גניבת או אבדן מפתחות – אחד המקרים השכיחים הוא כמובן אבדן או גניבת מפתחות, אשר מצריך באופן מידי החלפת צילינדר מולטילוק בצפון וזאת מפני שקיים חשש שהמפתחות שלכם מסתובבים אי שם בחוץ והגיעו לידיים של אנשים, אשר ישמחו להגיע אצלכם לביקור בבית ולגנוב מכל הבא ליד באין מפריע, הודות למפתח אשר נמצא ברשותם. לכן ברגע שנאבד המפתח, אל תגידו שאין סיכוי שידעו היכן אתם גרים ואין סכנה שיפרצו, תהיו תמיד מודעים שיכול להיות שאנשים עוקבים אחריכם ויודעים היכן אתם גרים והם ישתמשו במפתח כדי להיכנס באופן חופשי לבית שלכם ולעשות ככל העולה על נפשם וזאת מבלי שום ייסורי מצפון. 

 2. צילינדר תקול – במקרה של צילינדר תקול חובה לבצע החלפת צילינדר מולטילוק בצפון באופן מידי, לפני שיגרם נזק גדול ורציני יותר אשר ידרוש תיקון ממושך ויקר יותר. כאשר הצילינדר מתחיל להראות סימני שחיקה, המפתח לא נכנס באופן חופשי למנעול ולא מסובב את הצילינדר ביתר חופשיות, זה סימן מובהק להחלפת צילינדר בטרם הוא ישבות מכלל פעולה ותימצאו את עצמכם נתקעים מחוץ לפתח ביתכם, ללא יכולת להיכנס עד להגעת פורץ מנעולים בצפון אשר יסייע לכם בפריצת המנעול וכך תצטרכו לשלם על מחיר הפריצה יחד עם החלפת הצילינדר ומנעול חדש במקום רק לשלם על החלפת צילינדר מולטילוק בצפון.

 3. רכישת דירה חדשה – כניסה אל דירה חדשה שרכשתם מהקבלן, היא אמנם אירוע משמח ומרגש אך לפני הכול חייבים לחשוב על בטיחות ואבטחת הנכס, כך שמיד לאחר קבלת המפתח המיוחל לדירה, חייבים לבצע החלפת צילינדר מולטילוק בצפון באמצעות מנעולן מקצועי בצפון וזאת מהסיבה כי הצילינדר אותו הקבלן התקין בדלת הדירה שלכם, היה מותקן בה במשך חודשים רבים בטרם קיבלתם את המפתחות לדירה ושימש אנשי מקצוע רבים שעבדו בדירתכם ומכאן הסכנה שהמפתח עבר שכפול ויכול להגיע לגורמים פליליים, אשר יעשו בו שימוש לפריצה לדירה ולכן עם הכניסה לדירה חדשה יש לבצע עוד באותו היום החלפת צילינדר מולטילוק בצפון ולהרגיש בטוחים עם הגנה מעולה.

 4. פריצה לבית – פריצה לבית הינה אירוע טראומטי מאוד אך כזה המחייב התעשתות מהירה וחיזוק ההגנה על הבית על מנת למנוע פריצות נוספות תוך פרק זמן קצר. לצורך כך מיד עם היוודע דבר הפריצה, יש ליצור קשר עם מנעולן מקצועי אשר יגיע באופן מידי על מנת להחליף את הצילינדר הקיים באחד חדש ואיכותי יותר אשר ימנע פריצה בעתיד ויספק הגנה גבוהה לבית.

שאלות ותשובות החלפת צילינדר מולטילוק בצפון

צילינדר מולטילוק מגיע תמיד באריזה סגורה עם 5 מפתחות.
כן אנו ב-KandiLocks ממליצים על צילינדר MT5 מבית מולטילוק המשלב פלטפורמה מכנית לאבטחה רב שכבתית, טכנולוגיה מתקדמת עם בקרת מפתח מתקדמת.בצילינדר MT5 משולב אלמנטים ליצירת מנגנון נעילה כפולה או משולשת כדי לספק את הרמת האבטחה הגבוהה מבין כל הצילינדרים מבית מולטילוק ולמה:* טכנולוגיית הסיכה הטלסקופית החדשנית הופכת את הצילינדר ליעיל ואמין ביותר.* Alpha-Spring, אלמנט מיוחד הממוקם בקצה של המפתח, המפעיל עוד רמת אבטחה להגנה משופרת.* הפלוס הגדול של MT5 הוא מנגנון נעילה מוט צדדי, המתקשר עם הסיכות האופקיות המוסיף הגנה נוספת.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.