• image
 • image
 • image

החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית ברעננה

 • צוות מיומן
  ברעננה

image

לשירות 24/7 ברעננה
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

החלפת צילינדר מולטילוק מומלץ ברעננה?

image

שירות 24/7 ברעננה והסביבה!

מקצועיות וניסיון בהחלפת צילינדר מולטילוק, אלפי לקוחות מרוצים ברעננה

image

המלצות Kandi Locks החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

העלייה בגל הפשיעה ובתוכו הפריצות לבתים ולעסקים הביאה אותנו להיערכות מחודשת על מנת להתמודד עם התופעה האלימה אשר מדירה שינה מעיניי רבים. ישנם כיום חברות רבות אשר מייצרות אמצעי מיגון רבים במטרה להילחם בתופעת הפריצות כאשר אחת החברות היא חברת מולטילוק אשר מייצרת מנגנוני הגנה מתקדמים בעלי טכנולוגיות מרשימות אשר נלחמות בעברייני הרכוש ומקשות עליהם את ביצוע העבודה עד כדי ריסון מוחלט. אחת האפשרויות להגנה מקסימלית היא לבצע החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה אשר יספק הגנה אופטימלית שתמנע או תצמצם למינימום כל ניסיון פריצה ובכך תספק הגנה וביטחון מספק לבני המשפחה בבית ולעסק או בכל מקום אחר בו מותקן צילינדר מולטילוק. אחד הדגשים המאוד חשובים כאשר ברצוננו לבצע החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה, הוא שהעבודה תתבצע בצורה מקצועית ובהתאם לכללי ההתקנה הייחודיים לצילינדר מולטילוק וזאת משום שאחרת היעילות של הצילינדר לא תהיה אפקטיבית ותאפשר פריצה קלה ללא שום הגנות. מתוקף כך, חובה כי החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה תתבצע באמצעות מנעולן ברעננה אשר עבר את ההסמכה המתאימה, למד לימודי מקצועיים למקצוע המנעולן וקיבל אישור מהמשטרה לעסוק במקצוע אשר מעיד כי אינו מחזיק ברישום פלילי. רק מנעולן מוסמך ברעננה ימנע נזקים בעת ההתקנה ויבטיח איכות התקנה גבוהה אשר תספק את ההגנה האולטימטיבית מפני פריצות. 

תמונות מהתקנות אחרונות ברעננה

החלטות חשובות טרם החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה היא אמנם פעולה הכרחית ומאוד חשובה אשר תבטיח את הביטחון שלכם ושל הסובבים אתכם באותו חלל פרטי, אך בטרם נחליט כי ברצוננו לבצע החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה, ישנם כמה החלטות לביצוע שכדאי לנו לקחת בחשבון והן:

 1. בחירת הצילינדר המתאים – כיום בשוק ישנו מגוון רחב מאוד של צילינדרים מסוגים שונים אשר כל אחד מהם מביא טכנולוגיה שונה וכמובן שעלותם שונה אחד מהשני. בטרם מבצעים החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה, חשוב לוודא כי הצילינדר הנבחר הוא מתאים באופן מלא לסוג הדלת שלגביה נדרשת ההתקנה. זהו שלב קריטי שכן אי התאמה תוביל לכך שבלתי ניתן יהיה לבצע את ההתקנה או שהיא תהיה לקויה ולא בטיחותית. חשוב לציין כי לאחר פתיחת האריזה של הצילינדר, בלתי ניתן יהיה להחזיר לחנות ולהחליפו באחר ומכאן החשיבות בהתאמה מלאה. כמו כן, ברגע שמזמינים מנעולן יש למסור לו את סוג הדלת ואף לצלם לו אותה על מנת שאם ברצונכם כי הוא ירכוש עבורכם את הצילינדר, הוא ידע להתאים אותו היטב לדלת שלכם. 

 2. מאפייני הצילינדר – לכל צילינדר יש את האיכויות שלו ובאופן כללי כולם נותנים מענה מספק כנגד פריצות אך ההבדלים ביניהם טמונים בטכנולוגיה אשר נמצאת בכל אחד מהם ומספקת דרגות קושי שונות לביצוע הפריצה. ישנם צילינדרים בעלי טכנולוגיה איכותית מאוד אשר כמעט בלתי אפשרי לפורץ אותה וישנם צילינדרים פשוטים יותר אשר מספקים הגנה מספיקה אך אינם בלתי חדירים לכן, בטרם נבצע החלפת צילינדר ברעננה נקרא על הדגמים השונים של הצילינדרים שיש למולטילוק נבין איזו טכנולוגיה נמצאת בכל אחד מהם ונקבל החלטה יחד עם השיקול הכספי.

 3. כמות שכפולי מפתח – כל צילינדר מגיע עם 3-4 מפתחות ויש לקחת בחשבון כי תצטרכו לבצע כמה שכפולים למפתח לכל מקרה חירום בין אם נגנב או נאבד המפתח ואין לכם איך להיכנס הביתה ובין אם שכחתם לקחת מפתח ביציאה מהבית ונעלו אחריכם את הדלת ואין לכם איך להיכנס הביתה. את המפתח הנוסף מומלץ לשים אצל שכנים שאתם סומכים עליהם, חברים קרובים וכמובן משפחה. 

מחיר החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

מחירי החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה, משתנים בהתאם לסוג הצילינדר ומורכבות העבודה הנדרשת להתקנתו. ישנם צילינדרים בעלי טכנולוגיה מורכבת אשר מצריכים זמן עבודה יחסית רב מצדו של המנעולן וזאת על מנת שההתקנה תהיה איכותית ולא תפגע באיכות הדלת. כמו כן, ישנם צילינדרים פשוטים אשר זמן ההתקנה שלהם הוא דקות בודדות וכתוצאה מכך גם עלות העבודה תהיה נמוכה. באופן כללי, מחיר החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה ינוע סביב 300-500 שקל תלוי כמובן גם בשעה שבה נזמין את איש המקצוע ובאיזה יום בשבוע שכן אם נזמנו בסופ"ש או בלילה, התעריף יהיה שונה מאשר אם היינו מזמינים אותו באמצע השבוע במהלך היום.

שאלות ותשובות החלפת צילינדר מולטילוק ברעננה

צילינדר מולטילוק מגיע תמיד באריזה סגורה עם 5 מפתחות.
כן אנו ב-KandiLocks ממליצים על צילינדר MT5 מבית מולטילוק המשלב פלטפורמה מכנית לאבטחה רב שכבתית, טכנולוגיה מתקדמת עם בקרת מפתח מתקדמת.בצילינדר MT5 משולב אלמנטים ליצירת מנגנון נעילה כפולה או משולשת כדי לספק את הרמת האבטחה הגבוהה מבין כל הצילינדרים מבית מולטילוק ולמה:* טכנולוגיית הסיכה הטלסקופית החדשנית הופכת את הצילינדר ליעיל ואמין ביותר.* Alpha-Spring, אלמנט מיוחד הממוקם בקצה של המפתח, המפעיל עוד רמת אבטחה להגנה משופרת.* הפלוס הגדול של MT5 הוא מנגנון נעילה מוט צדדי, המתקשר עם הסיכות האופקיות המוסיף הגנה נוספת.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.