• image
 • image
 • image

החלפת מנעול פלדלת במכמורת

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במכמורת

 • צוות מיומן
  במכמורת

image

לשירות 24/7 במכמורת
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

החלפת מנעול פלדלת מומלץ במכמורת?

image

שירות 24/7 במכמורת והסביבה!

מקצועיות וניסיון בהחלפת מנעול פלדלת, אלפי לקוחות מרוצים במכמורת

image

המלצות Kandi Locks החלפת מנעול פלדלת במכמורת

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת מנעול פלדלת במכמורת

מוצרי חברת פלדלת ידועים בארץ ובעולם כאיכותיים ועמידים בפני פריצות וזאת בזכות הטכנולוגיה אשר גלומה בתוכן אשר מסכלת פעם אחר פעם ניסיונות פריצה וגורמת כאב ראש לא קטן לעברייני הרכוש. המלחמה של חברות המייצרות מנעולים, צילינדרים ושאר מוצרי מיגון מול הפורצים לבתים היא מלחמה מתישה אשר נמשכת יום יום וגורמת לשיפור המוצרים והטכנולוגיה על מנת ליצור כיסוי הגנתי אולטימטיבי. אחת הדרכים המומלצות לשיפור המיגון הקיים, היא באמצעות החלפת מנעול פלדלת במכמורת כאשר ישנם סוגים שונים של מנעולים של חברת פלדלת אשר מקוטלגים לפי רמת הטכנולוגיה שהם מביאים כאשר עלותם משתנה כתוצאה מכך. החלפת מנעול פלדלת במכמורת אינה פעולה מסובכת כל עוד היא מבוצעת בידי מנעולן מקצועי במכמורת בעל ניסיון בעבודה עם מנעולי פלדלת אשר שונה בהתקנה ממנעולים אחרים ולכן כאשר החלפת מנעול במכמורת של פלדלת תבוצע באמצעות איש מקצוע מיומן, היא תחסוך עבורכם הרבה זמן וכסף שהיה מתבזבז אם איש מקצוע שאינו בעל ניסיון היה מבצע החלפת מנעול פלדלת במכמורת אשר מצד אחד ההתקנה הייתה אורכת זמן רב ומצד שני המנעול עלול היה שלא להיות מותקן כראוי דבר אשר היה פוגע ביעילותו ועמידותו מפני פריצות.

תמונות מהתקנות אחרונות במכמורת

השוק של המנעולנות במכמורת פרוץ, שימו לב שפניתם למנעולן מוסמך!

שוק המנעולנות פרוץ ומכיל בתוכו בעלי מקצוע רבים אשר לחלקם יש הסמכה לעסוק במקצוע מנעולן וחלקם אנשים בעלי ידע טכני אשר מחשיבים את עצמם כמסוגלים לבצע החלפת מנעול פלדלת במכמורת אך עלולים לגרום לנזקים קשים מפאת חוסר הניסיון והידע המקצועי הנלווה לתפקיד המאוד חשוב משום שאחרי הכל מדובר בביטחון האישי והמשפחתי של כל אחד מכם ומכאן החשיבות בביצוע עבודה איכותית אשר תהפוך את הבית למבצר בלתי חדיר מפני אויבים מבחוץ. כאשר נזמין מנעולן נוודא כי הוא מחזיק בכל ההסמכות והאישורים המקצועיים המקנים לו את הידע המספק לביצוע עבודה איכותית ונקייה. ישנם המון נוכלים אשר מציגים עצמם במנעולנים אך מדובר בעבריינים לכל דבר אשר בעת ביצוע ההתקנה, הם מעתיקים את המפתח ובהזדמנות הראשונה שתהיה להם, הם יבצעו את הפריצה הכי קלה באמצעות שכפול המפתח לכן יש להימנע מלהעסיק אנשי מקצוע ללא הסמכה. כמו כן, נוודא כי המנעולן עובד בכל שעות היממה ולאורך כל השבוע כך שהם נזדקק לו באמצע הלילה, נדע שיש על מי לסמוך שיגיע ויעזור לנו בכל צרה ותקלה. 

המשתנים המשפיעים על עלויות החלפת מנעול פלדלת במכמורת

בתחום המנעולים קיים מגוון רחב של סוגי מנעולים, צילינדרים ושאר אמצעי מיגון אשר תפקידם הוא אחד והוא לספק הגנה וביטחון מפני פריצות בין אם בדירות מגורים ובין אם בבתי עסק. ההבדל בין המנעולים מושפע מהיצרן ואיכות הטכנולוגיה הטמונה במנעול. ישנם מספר משתנים המשפיעים על עלויות החלפת מנעול פלדלת במכמורת והם:

 1. מורכבות העבודה – ככל שמדובר בהחלפת מנעול בעל טכנולוגיה גבוהה אשר דורש התקנה ארוכה ומורכבת המובילה לזמן עבודה ארוך יותר מצד מנעולן מקצועי במכמורת כך עלות העבודה תהיה גבוהה יותר. ישנם מנעולים מתוחכמים בעלי טכנולוגיות עתירות ידע המחליפות את הצורך במפתחות ומאפשרות פתיחת דלת באמצעות טביעת אצבע, שלט או אפילו דרך הטלפון. התקנה של מנעולים כאלה אורכת זמן רב ויש לקחת זאת בחשבון עם קניית המנעול. 

 2. הסמכות בעלת המקצוע – כאשר נעדיף כי מנעולן במכמורת אשר לו הסמכות מקצועיות ואישור מטעם המשטרה המתיר לו לעסוק במקצוע מנעולן ניקח בחשבון כי עלות העבודה שלו לגבי החלפת מנעול פלדלת במכמורת, תהיה גבוהה יותר מאשר בעל מקצוע חסר הסמכות בתחום המנעולים אך נהיה בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה איכותית ומקצועית יותר ללא סיבוכים או חשש מגרימת נזקים. 

 3. שעות הפעילות – מנעולן מוסמך במכמורת לרוב יספק שירות במשך 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע אך יש לקחת בחשבון כי כאשר נזמין מנעולן לא בשעות העבודה המקובלות קרי בשעות הערב המאוחרות או בשעות הלילה נצטרך לשלם תוספת במחיר. כמו כן גם כאשר נזמין את המנעולן בסופי השבוע או בחגים לביצוע החלפת מנעול פלדלת במכמורת נצטרך לקחת בחשבון כי עלות העבודה תהיה גבוהה בעשרות אחוזים לכן אם ישנם מקרים אשר סובלים דיחוי של כמה שעות או ימים, רוצי לחכות ולהזמין מנעולן בשעות וימי עבודה רגילים.

 

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.