• image
 • image
 • image

החלפת מנעול פלדלת בצפון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית בצפון

 • צוותים מיומנים
  צפון הארץ

image

לשירות 24/7 בצפון
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת מנעול פלדלת בצפון?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת מנעול פלדלת, אלפי לקוחות מרוצים בצפון

image

המלצות Kandi Locks החלפת מנעול פלדלת בצפון

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת מנעול פלדלת בצפון

בזמן שגל הפריצות לבתים ממשיך לעלות, יחד אתו עולה גם מפלס החרדה והדאגה שלנו לשלומם של בני ביתנו, מהחשש שהם יאלצו לחוות מקרה של פריצה ובהחלט מדובר באירוע לא נעים ודיי טראומטי אשר יכול להימנע באמצעות ביצוע החלפת מנעול פלדלת בצפון, אשר יספק מיגון מתוחכם ויעיל שתפקידו להקשות על עבודת הפורץ ובכך להשרות הגנה ובטחון במקום בו אנחנו נמצאים וללכת לישון, בידיעה שאף גורם זר לא יצליח להיכנס לשטח הפרטי שלכם ולגרום נזקים פיזיים לבית ונפשיים ליושבי הבית. 

תמונות מהתקנות אחרונות בצפון

קיבלתם החלטה לבצע החלפת מנעול פלדלת בצפון?

מומלץ מאוד שמי שיבצע את הפעולה יהיה מנעולן מקצועי בצפון בעל לפחות 4-5 שנות ניסיון, אשר מכיר את כל סוגי המנעולים ויכול לייעץ לכם באופן המקצועי ביותר איזה מנעול יהיה הטוב ביותר עבורכם תוך מתן יתרונות וחסרונות עבור כל אופציה ובכך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור הביטחון שלכם ותדעו שהבית שלכם מוגן וחסין מפני חדירה אליו. כמו כן, ודאו כי איש המקצוע מחזיק בהסמכות ותעודות מקצועיות וכן בתעודת יושר מהמשטרה, אשר מוכיחה כי מדובר באדם אמין, מקצועי, איש מקצוע אשר יהיה זמין בכל ימות השבוע 24 שעות ביממה כך שאם נצטרך מנעולן בצפון לצורך החלפת מנעול פלדלת בצפון, נדע כי הוא יוכל לתת עבורנו מענה מידי, מקצועי, איכותי ויעיל ללא כל נזקים או תקלות.

מה חשוב לוודא טרם ביצוע החלפת מנעול פלדלת בצפון?

אחת ההחלטות החשובות ביותר שתיקחו בקשר להגנה על הבית, היא בחירת אמצעי המיגון הטוב והחזק ביותר אשר יהיה מורכב מהטכנולוגיה האמינה ביותר, אשר תמנע פריצה וגרימת נזקים לבית או חלילה לבני הבית אך טרם ביצוע החלפת מנעול בצפון יש לוודא כמה פרמטרים חשובים והם:

 1. התאמת מנעול חדש לדלת – כאשר מעוניינים לרכוש מנעול לצורך החלפת מנעול פלדלת בצפון, חשוב מאוד לוודא כי המנעול החדש אותו מתכוונים לרכוש הוא בעלת התאמה מלאה למנעול אותו מתכוונים להחליף, אחרת ניאלץ להחזירו לחנות ממנה נרכש ובמידה וכבר נפתח והוצא מהקופסא, כמעט בלתי אפשרי יהיה להחזירו ולקבל אחר מטעמי ביטחון לכן, הפעולה הראשונה היא לבדוק התאמה אשר תחסוך לכם כאב ראש ובזבוז זמן מיותר.

 2. החלטה על מנגנון הנעילה והפתיחה – טרם החלפת מנעול פלדלת בצפון חשוב להחליט האם מעוניינים שפתיחת ונעילת דלת הבית מבפנים, תעשה עם הכנסת מפתח או שיהיה מפתח קבוע שאינו ניתן להוצאה אשר יאפשר פתיחה של הדלת מבחוץ ללא כל בעיה. בבתים בהם מתגוררים ילדים קטנים, קשישים וחסרי ישע מומלץ לבחור באופציה של מפתח קבוע המאפשר פתיחה מבחוץ ולהימנע ממצב אחר בו המפתח אינו קבוע אשר במצב של הימצאות מפתח בתוך המנעול, תימנע פתיחה שלו מבחוץ ומדובר בסכנה במיוחד במצבי חירום, בהם תידרש כניסה מידית אל תוך הבית. 

 3. עמידות בפני פריצות – כאשר נבחר מנעול חדש לצורך החלפת מנעול פלדלת בצפון, נוודא כי מדובר במנעול בעל מבנה חזק ועמיד בפני כל סוגי הפריצות, לרבות קידוחים במנעול לצורך שבירתו וכניסה אל הבית. עלינו לוודא כי מדובר במנעול אשר מורכב מטכנולוגיה איכותית ויעילה, אשר עברה מבחני בטיחות ויעילות וקיבלה אישור של מכון התקנים. בנוסף לצורך חיזוק ההגנה, ניתן להתקין מנעול כספת לדלת בצפון אשר יספק מצד אחד תוספת הגנתית לדלת ומצד שני יספק הרתעה פסיכולוגית שכאשר פורץ יגיע לפתח הדלת ויבחין שלצורך כניסה אל הבית הוא יצטרך לעבוד קשה ולפרוץ שני מנעולים חזקים, הוא פשוט יוותר וימשיך לדירה אחרת. 

 4. שכפול מפתח – כאשר רוכשים מנעול פלדלת חדש מומלץ לבצע כמות שכפולים מספקת לכל דיירי הבית ובנוסף לספק מפתחות לקרובי משפחה וחברים ובכך למנוע מצב בו לא תוכלו להיכנס אל הבית כתוצאה מהיעדר מפתח. 

 5. התקנה מקצועית – טרם ביצוע החלפת מנעול פלדלת בצפון, חשוב לוודא כי ההתקנה תבוצע באמצעות פורץ דלתות בצפון, אשר מכיר את העבודה ואת סוג המנעול ויבצע התקנה איכותית ויעילה ללא גרימת נזק או חבלה לדלת. ישנה חשיבות רבה לביצוע התקנה איכותית שכן התקנה לקויה תפגע בעמידות המנעול מפני פריצות. לכן חשוב לבדוק בסוף ההתקנה את המנעול ולראות כי הוא ננעל ונפתח ללא קושי וכי הדלת ננעלת בצורה מיטבית ואטומה, אשר תמנע את פריצתה ותהווה מכשול עמיד ואיכותי מפני כל ניסיון חבלה ופריצה. 

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.