• image
 • image
 • image

החלפת מנעול מולטילוק במרכז

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  מיידית במרכז

 • צוותים מיומנים
  מרכז הארץ

image

לשירות 24/7 במרכז
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

מחפשים החלפת מנעול מולטילוק במרכז?

image

לשירות 24/7 צלצלו ומיד נגיע אליכם!

מקצועיות וניסיון בהחלפת מנעול מולטילוק, אלפי לקוחות מרוצים במרכז

image

המלצות Kandi Locks החלפת מנעול מולטילוק במרכז

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

מידע מקצועי - החלפת מנעול מולטילוק במרכז

תחום המנעולים הינו תחום אשר מתפתח באופן קבוע ונמצא בתנועה מתמדת של שיפור והכנסת טכנולוגיה מתקדמת, במטרה לעמוד בסטנדרט גבוה של אבטחה וביטחון והגנה מפני פורצים אשר מצדם משדרגים כל העת את יכולות הפריצה שלהם במטרה להתמודד עם הטכנולוגיות השונות כלומר, באופן תמידי ישנה תחרות בין הפורצים לבין חברות האבטחה המייצרות מנעולים וכפי שזה נראה המאבק הזה לא יסתיים ולכן ניתן לראות פיתוחים וחידושים בתחום המנעולים לאורך כל השנה, אשר מובילים לצורך של החלפת מנעול מולטילוק במרכז הנחשב למנעול חזק, אמין ועמיד בפני כל סוגי הפריצות. מדובר בעצם בטכנולוגיה ייחודית אשר בזמן נעילת הדלת המנעול יוצר נעילות במקומות שונים בין הדלת למשקוף אשר מוביל לעיגון של הדלת בכמה מוקדים, דבר אשר מקשה מאוד על הפורצים והופך את תהליך הפריצה לבלתי אפשרי. כאשר ברצוננו לבצע החלפת מנעול מולטילוק במרכז אנו צריכים בראש ובראשנה להזמין פורץ מנעולים במרכז אשר מתמחה בהתקנת מנעולי מולטילוק ועבר הכשרה מטעם חברת מולטילוק ומוסמך לתת שירות מטעמם. בנוסף מומלץ לוודא כי מדובר במנעולן אשר מחזיק בהסמכות ותעודות מקצועיות בתחום וכי יש ברשותו תעודת יושר אשר מציגה אותו כאיש מקצוע אמין וראוי לעסוק במקצוע המנעולנות ושלא מדובר בנוכל או חובבן, אשר עלול לחבל ולגרום נזק כבד לרכוש בעת ההתקנה.

צוותים מומלצים להחלפת מנעול מולטילוק בכל אזור המרכז

תמונות מהתקנות אחרונות במרכז

יתרונות מנעול מולטילוק בשוק המנעולים המתקדם

הצורך בהגנה מפני פולשים לבית נובע בעיקר מהתחושה הקשה שאדם זר יסתובב בחופשיות בביתך, במקום הכי מוגן שלך ויעשה ככל העולה על רוחו בן אם בזמן שאתה ישן או שאתה מחוץ לבית ומהפחד הזה נוצר הצורך להגן באופן אבסולוטי על ביתך ולבצע החלפת מנעול מולטילוק במרכז באמצעות מנעולן במרכז כאשר ההתפתחות הטכנולוגית בתחום ההגנה והאבטחה מאלצת אותנו מידי תקופה לבצע שדרוג ולעדכן את דגם המנעול על מנת שיספק את ההגנה הראויה ביותר. למנעול מולטילוק הנחשב לאחד המנעולים המתקדמים ישנם יתרונות רבים המעמידים אותו במרכז הבמה של המנעולים בארץ ובעולם והם:

 1. איכות המנעול – החלפת מנעול מולטילוק במרכז תאפשר לך ליהנות מאיכות גבוהה של מנעול אשר משופע בטכנולוגיה, אשר לא מותירה סיכוי לפורצים להתמודד מולה. המנעול מורכב מחומרים חזקים ועמידים בפני כלי פריצה שונים ואגרסיביים ונותנים את המענה הראוי והנחוץ להתמודדות מול מגפת הפריצות המאיימת עלינו. מנעול מולטילוק מעניק שקט ללקוח בידיעה כי הוא עשה את עסקת חייו בתחום ההגנה על ביתו ויכול להיות סמוך ובטוח כי ביתו יהיה מבצרו ובני משפחתו יוכלו לחיות בשקט ולהרגיש הכי בטוחים במקום שהכי צריך להגן עליהם. 

 2. אמינות המוצר – מנעול מולטילוק נחשב לאמין מאוד ונדירים המקרים בהם נגלה תקלה במנעול אשר תמנע ממנו מלבצע את עבודתו. כאשר מבצעים החלפת מנעול מולטילוק במרכז נדע כי אנחנו יכולים להיות בטוחים במנעול וכי מהרגע שהתקנו אותו באמצעות מנעולן מקצועי במרכז הוא לא יגרום שום בעיות בזמן השימוש בו, לא תרגישו בבעיות נעילה, מנעול חורק, מפתח שאינו נכנס חלק למנעול או כל בעיה אחרת אשר חווים אותה במנעולים אחרים. 

 3. מגוון מוצרים -  חברת מולטילוק מאפשרת בנוסף לאפשרות של החלפת מנעול מולטילוק במרכז, עוד מגוון רחב של מוצרים אשר מספקים ביטחון והגנה לסביבה הביתית, משרד, מחסן ועוד. בנוסף למנעולים הרגילים, ישנו מנעול כספת לדלת במרכז אשר מהווה תוספת מושלמת לתוכנית ההגנה של הבית אשר תפקידו להקשות עוד יותר על הפורצים ולהותיר אותם חסרי סיכוי לפרוץ את המקום. כמו כן, ישנם מנעולים אשר הפתיחה מתבצעת ללא מפתח אלא באמצעות טביעת אצבע או אפילו דרך הטלפון או שלט. כלומר ניתן לראות שישנם יתרונות רבים למנעולי מולטילוק כאשר היצע המוצרים הרחב מאפשר הגנה היקפית טובה יותר עם טכנולוגיה מרשימה יותר אשר תגרום לפורצים לסגת במהירות.

עלויות החלפת מנעול מולטילוק במרכז

הצורך בהגנה הוא הדבר הבסיסי ביותר שכל בן אדם שואף אליו, במטרה לחוות חיים שקטים נטולי כל לחץ ודאגה, בטח כאשר מדובר על ביטחון הבית והמשפחה הנמצאת בתוכו. יש מקרים דחופים אשר מצריכים החלפת צילינדר במרכז באופן מידי ושלא סובל דיחוי והם:

 1. גניבת או אבדן מפתחות - אחד המקרים השכיחים הוא כמובן אבדן או גניבת מפתחות, אשר מצריך באופן מידי החלפת צילינדר מולטילוק במרכז וזאת מפני שקיים חשש שהמפתחות שלכם מסתובבים אי שם בחוץ והגיעו לידיים של אנשים, אשר ישמחו להגיע אצלכם לביקור בבית ולגנוב מכל הבא ליד באין מפריע, הודות למפתח אשר נמצא ברשותם. לכן ברגע שנאבד המפתח, אל תגידו שאין סיכוי שידעו היכן אתם גרים ואין סכנה שיפרצו, תהיו תמיד מודעים שיכול להיות שאנשים עוקבים אחריכם ויודעים היכן אתם גרים והם ישתמשו במפתח כדי להיכנס באופן חופשי לבית שלכם ולעשות ככל העולה על נפשם וזאת מבלי שום ייסורי מצפון. 

 2. צילינדר תקול - במקרה של צילינדר תקול חובה לבצע החלפת צילינדר מולטילוק במרכז באופן מידי, לפני שיגרם נזק גדול ורציני יותר אשר ידרוש תיקון ממושך ויקר יותר. כאשר הצילינדר מתחיל להראות סימני שחיקה, המפתח לא נכנס באופן חופשי למנעול ולא מסובב את הצילינדר ביתר חופשיות, זה סימן מובהק להחלפת צילינדר בטרם הוא ישבות מכלל פעולה ותימצאו את עצמכם נתקעים מחוץ לפתח ביתכם, ללא יכולת להיכנס עד להגעת פורץ מנעולים במרכז אשר יסייע לכם בפריצת המנעול וכך תצטרכו לשלם על מחיר הפריצה יחד עם החלפת הצילינדר ומנעול חדש במקום רק לשלם על החלפת צילינדר מולטילוק במרכז.

 3. רכישת דירה חדשה - כניסה אל דירה חדשה שרכשתם מהקבלן, היא אמנם אירוע משמח ומרגש אך לפני הכול חייבים לחשוב על בטיחות ואבטחת הנכס, כך שמיד לאחר קבלת המפתח המיוחל לדירה, חייבים לבצע החלפת צילינדר מולטילוק במרכז באמצעות מנעולן מקצועי במרכז וזאת מהסיבה כי הצילינדר אותו הקבלן התקין בדלת הדירה שלכם, היה מותקן בה במשך חודשים רבים בטרם קיבלתם את המפתחות לדירה ושימש אנשי מקצוע רבים שעבדו בדירתכם ומכאן הסכנה שהמפתח עבר שכפול ויכול להגיע לגורמים פליליים, אשר יעשו בו שימוש לפריצה לדירה ולכן עם הכניסה לדירה חדשה יש לבצע עוד באותו היום החלפת צילינדר מולטילוק במרכז ולהרגיש בטוחים עם הגנה מעולה.

 4. פריצה לבית - פריצה לבית הינה אירוע טראומטי מאוד אך כזה המחייב התעשתות מהירה וחיזוק ההגנה על הבית על מנת למנוע פריצות נוספות תוך פרק זמן קצר. לצורך כך מיד עם היוודע דבר הפריצה, יש ליצור קשר עם מנעולן מקצועי אשר יגיע באופן מידי על מנת להחליף את הצילינדר הקיים באחד חדש ואיכותי יותר אשר ימנע פריצה בעתיד ויספק הגנה גבוהה לבית.

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.