• image
 • image
 • image

החלפת מנעול

image
 • דור שני
  למנעולנים

 • מחירים שווים
  לכל כיס

 • זמינות
  למיידית

 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

החלפת מנעול מומלץ קרוב אליך!

image

מידע מקצועי - החלפת מנעול

כמה פעמים יצא לכם לעמוד מתוסכלים מול דלת הבית, כאשר היא פשוט מסרבת להיפתח? אתם לקחתם איתכם מפתח, נעלתם אחריכם את הבית כשיצאתם ממנו ועכשיו מעוניינים להיכנס ולא יכולים. ייתכן שהגיע הזמן לבצע החלפת מנעול ולהפסיק את העיכוב הזה, המתרחש בדיוק ברגעים הכי פחות מתאימים. אנחנו ב KandiLocks מציעים לכם מעטפת שירות מלאה, הכוללת החלפת צילינדרים מכל הסוגים וכמובן – פריצה של הדלת במצבי חירום, בכל ימות השבוע ובכל שעה, על מנת שתוכלו לשוב הביתה.

החלפת מנעול – מתי צריך לעשות את זה?

דלתות ישנות שננעלו ונפתחו אינספור פעמים, הולכות ומתבלות עם השנים. מנגנון הנעילה של הדלת הופך להיות פחות יעיל, ככל שהזמן חולף ובשלב הזה עלולים לקרות שני דברים:

 1. גם כאשר הדלת נעולה על ידי מפתח, היא ניתנת לפתיחה בקלות רבה מדי. מצב שכזה אינו מאפשר לכם ללכת לישון רגועים בלילה, כיוון ש"פרצה קוראת לגנב" והדלת פשוט אינה מגנה עליכם טוב מספיק.

 2. המצב ההפוך לגמרי, גם הוא יכול להתרחש: כאשר דלת ננעלת "חזק מדי" בשל התעוותות של המפתח או הצילינדר, מה שאינו מאפשר את השימוש בהם יותר. בסיטואציה כזו, אתם עלולים למצוא את עצמכם בחוץ.

הזמנת מנעולן שמומחה בפריצת דלתות ויוכל לעזור לכם לפתור את הבעיה באופן מיידי, תהיה הפעולה הטובה ביותר שתוכלו לעשות בטווח הקצר. המנעולן יפתח את הדלת עבורכם ויוכל כמובן להחליף את הצילינדר ובכך לאפשר לדלת להיות "כמו חדשה".

אנחנו ב KandiLocks מעוניינים להעניק לכם גם פתרונות לטווח הארוך ולכן נציע, במקרים המתאימים, מענה שהוא מעבר להחלפת הצילינדר, למשל התקנת מנעול כספת לדלת שיוסיף עוד "משוכה" למערכת הנעילה שלה. תוספת שכזו, תסייע לכם להרגיש בטוחים יותר כאשר תנעלו את הדלת והמנגנון המתוחכם שיותקן, צפוי להחזיק מעמד בתקינות מלאה לשנים ארוכות קדימה.

מחפשים שירות החלפת מנעול מומלץ?

image

שירות החלפת מנעול 24 /7 מיד אצלך!

המלצות Kandi Locks החלפת מנעול

 • 5.0
 • startimg
 • 50 סקירות

דלתות מיוחדות מצריכות שירות מקצועי של מומחים

החלפת מנעול נדרשת, כמובן, לא רק בבתים פרטיים אלא בכל מקום שיש בו דלתות עם מנעול שהתקלקל. אנחנו יודעים לתת מענה מצוין גם למקרים לא סטנדרטיים, שבהם דלת גדולת ממדים אינה יכולה להינעל - מה שמונע, למשל, פתיחה או סגירה של מוסדות לימוד או מבנים ציבוריים. במקומות כאלה, לרוב ניתן למצוא דלתות זכוכית שהנעילה שלהם מתבצעת עם מנגנון ייחודי המותאם לדלת זכוכית.

תיקון דלתות זכוכית והחלפת הצילינדר, יתבצעו על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו במהירות האפשרית וביסודיות, על מנת להשיב את הדלת התקולה לתקינותה ולאפשר נעילה ללא בעיות. המומחים של KandiLocks יעניקו את הטיפול המיטבי לדלת מבלי להתפשר על מקצועיות.

מתי כדאי להחליף את סוג הדלת?

ישנם לא מעט אנשים שמזמינים שירות של החלפת מנעול עבור דלת ביתם, לאחר שהצילינדר התבלה והדלת עצמה חורקת. כאשר מדובר בדלת ישנה שמועד הייצור שלה היה לפני כמה עשרות שנים, מה שאופייני לבתים בשכונות וותיקות, ייתכן וגם הצילינדר החדש לא יהווה הגנה מספקת, זאת כיוון שחומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת עצמה – אינו איכותי דיו.

במקרים כאלה, ייתכן שהחלפת הדלת כולה לפלדה, תהיה עדיפה על הסתפקות במנעול חדש. אם התקציב מאפשר זאת, מוטב בהחלט להשקיע בשדרוג הדלת. שימו לב -אם ברשותכם דלת פלדלת איכותית אך ישנה, כדאי לשקול להחליף את הצילינדר שלה לאחר כמה שנים, על מנת למנוע בעיות מראש. אנו ב KandiLocks מבצעים החלפת צילינדר פלדלת, רב בריח ומולטילוק ויכולים להשיב לכם את תחושת הביטחון בתוך זמן קצר.

החלפת מנעול בשטח :

למה חשוב לקרוא למנעולן מומחה בכל מקרה?

אין ספק שעלות החלפת צילינדר של דלת לאחר פריצה, בעיקר כאשר ההחלפה כוללת תיקון של הדלת ועבודה מורכבת למדי, עלולה להיות גבוהה – אך אנחנו ב KandiLocks דוגלים במחירים הוגנים ללקוחות ומציעים את השירותים הללו במחירים המשתלמים ביותר. בדיוק בגלל זה, כדאי לבחור באנשים שיודעים לעשות את העבודה המוטלת עליהם ביסודיות, בדייקנות ומתוך מטרה לאפשר לכם להיות רגועים באשר לאיכות ותקינות הדלת בבית ובאשר ליכולת שלה להינעל ללא בעיות, לעוד תקופה ארוכה.

כאשר אתם מחליטים להזמין מנעולן לביתכם, לאו דווקא כי נתקעתם בלי מפתח מחוץ לבית או בגלל מקרה חירום – אלא למטרת פעולה כמו התקנת צילינדר חלופי, או הוספת מנעול עליון – חשוב שתבחרו באנשי המקצוע שכבר ביצעו אלפי עבודות דומות בבתים אחרים וצברו ניסיון רב בתחום.

שאלות ותשובות בנושא החלפת מנעול

החברות המובילות בתחום המנעולים בישראל הם: מולטילוק (Mul-t lock), ייל (yale), רב בריח (Rav-Bariach), אלבא (ALBA), מגנום לוק (Magnum lock).
למרבית הצער, לא קיים מנעול שלא ניתן לפרוץ, ברגע שיש את הידע הנכון ואת הכלים המתאימים כל מנעול בסופו של יום ייפרץ.למרות זאת , בהחלט יש מנעולים המעכבים פריצה כגון: EVVA, AXIRA

טיפים לשירותי החלפת מנעול

לשירות 24/7
חייגו: 077-8047592


או השאירו פרטיכם:

© כל הזכויות שמורות.